Strona główna Aktualności Dnia Kancelaria Prawna Viggen sp. j. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Kancelaria Prawna Viggen sp. j. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi

1410
0
4.64/5 (11)

Po wczorajszym posiedzeniu parlamentarnego zespołu ds. ekologii i polskiego zielarstwa – Prezes Kancelarii Prawnej Viggen sp. j. dr Mariusz Miąsko i Dyrektor Generalny Anna Nieć-Mrzygłód uczestniczyli w spotkaniu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi dotyczącym omówienia sytuacji kontraktacyjnej polskiego surowca tytoniowego na lata 2020/2021.

Bardzo cieszy nas, że zdanie zespołu naszej Kancelarii jest brane pod uwagę przez instytucje Państwowe w tak ważnych kwestiach jak bezpieczeństwo ekologiczne kraju. Od wielu lat Prezes naszej Kancelarii wraz z jego zespołem podkreśla istotę kwestii związanych z ekologią, które wpływ mają nie tylko na rozwój gospodarczy kraju, ale także na jego rozwój społeczny.

Sprawy związane z recyklingiem, ze znakowaniem polskich produktów ekologicznych oraz nową Wspólną Polityką Rolną są jednymi z najważniejszych, które polski Rząd musi podnieść w tym roku i w najbliższych latach. Głęboko wierzymy, że doświadczenie naszego zespołu, którym chcemy się podzielić będzie miało znaczący wpływ na te kwestie i pomoże je uregulować we właściwy sposób.

Kancelaria Prawna Viggen sp.j.

Czytaj także:

Oceń artykuł

Poprzedni artykułKPV w sprawie ochrony środowiska w SEJMIE RP
Następny artykułNa tej trasie zamontowano fotoradar

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj