Strona główna Archiwalne ale ciągle przydatne Kogo dotknęła plaga roszczeń ze strony kierowców i dlaczego rozprzestrzenia się ona...

Kogo dotknęła plaga roszczeń ze strony kierowców i dlaczego rozprzestrzenia się ona w alarmującym tempie?

947
0
No Ratings Information Message

Z naszych analiz wynika, że średnio jedenaście pozwów dziennie na terenie kraju trafia do właścicieli firm transportowych. „Takiego wysypu pozwów do sądów pracy w branży transportowej nie było nigdy, skala jest zatrważająca” – komentuje Mariusz Miąsko, prezes Kancelarii Prawnej Viggen s.c.

Pozwy o zaległe świadczenia działają jak śmiertelna choroba atakująca od wewnątrz Twoją firmę, nagle bez ostrzeżenia kiedy myślisz, że nic Ci nie grozi okazuje się, że musisz jednemu kierowcy wypłacić 100 tys. zł, zgadnij co się dzieje gdy dowiadują się o tym inni Twoi kierowcy, a teraz pomnóż te 100 tys. zł razy ilość Twoich kierowców i przyjmij natychmiast szczepionkę przeciwdziałającą tej epidemii zanim będzie za późno. Mamy lek dla Ciebie, który uchroni Cię przed tym oraz innymi zagrożeniami zbierającymi się jak czarne chmury nad Twoja firmą. Możesz jednak być spokojny, bo od pierwszej uderzeniowej dawki naszego rewolucyjnego lekarstwa o nazwie LexTrans24 (stała obsługa prawna), będziesz mógł spać spokojnie, bo zadbamy o to, abyś całkowicie zrelaksowany miał pewność, że każdą kontrole przejdziesz korzystnie, odeprzesz każdy zarzut i zaoszczędzisz sporo pieniędzy, a to wszystko zrobimy dla Ciebie i za Ciebie kiedy tylko dołączysz do grona osób, które z radością wprowadziły rewolucyjne zmiany w swoich firmach, których jesteśmy autorami i dzięki temu zaczęli zauważać, że transport nawet w dzisiejszych czasach znów zaczyna być żyłą złota.

Zadzwoń i zamów stałą obsługę prawną już teraz 606 – 589 – 800 lub dowiedz się więcej klikając:

http://www.lextrans24.pl/

 

 ZOBACZ CO JUŻ ZROBILIŚMY DLA TWOJEJ FIRMY TRANSPORTOWEJ!

Oceń artykuł

Poprzedni artykułStacje paliw nie dostosowane są do wymogów prawa
Następny artykułOżywienie na rynku ciężarówek