Strona główna Aktualności Dnia Kolejne biuro rozliczające kierowców wybrało VTS wraz z „know how” oraz procedurami...

Kolejne biuro rozliczające kierowców wybrało VTS wraz z „know how” oraz procedurami prawnymi rozliczeń

883
5/5 (6)

Kancelaria podatkowo – kadrowa INFOTAX SP. Z O.O. podjęła decyzję, że strategicznym dostawcą oprogramowania do wyliczenia wynagrodzeń, ewidencji czasu pracy, delegowania i raportów naruszeń kierowców jest spółka VTS Project Sp. z o.o., producent oprogramowania VTS (Virtual Telemetric System).

Kancelaria Podatkowa INFOTAX skorzystała także z gotowego pakietu „Know How” (niejawnej recepty sprawdzonego sukcesu), dostarczonej przez VTS Sp. z o.o.

Z uwagi na konieczność świadczenia usług wyliczenia wynagrodzeń pracowników delegowanych na najwyższym poziomie prawnym w Unii Europejskiej oraz znaczne zwiększenie wolumenu obsługiwanych klientów, a co za tym idzie potrzebę znacznego przyspieszenia operacji rozliczeniowych, Kancelaria Podatkowa Infotax Sp. z o.o. informuje, iż oficjalnie zmienia dostawcę oprogramowania służącego do:

 • wyliczania wynagrodzeń krajowych i międzynarodowych,
 • wykonywania ewidencji czasu pracy kierowców,
 • delegowania w podróży służbowej,
 • wykonywania raportu naruszeń z rozporządzeń 561/2006 WE i 2016/403 WE.

Decyzja Kancelarii Podatkowej Infotax Sp. z o.o. podyktowana jest faktem iż:

 • aplikacja VTS została uznana przez IBMza jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w Polsce,
 • oprogramowanie prawne VTS zostało opracowane przez naukowców i prawników prawa pracy oraz posiada rekomendację naukowców prawa pracyi ubezpieczeń społecznych, wydane przez  dr hab. Andrzeja Świątkowskiego, byłego Kierownika Katedry Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego,
 • operator (kadrowy, księgowy, spedytor, kierownik transportu), może wykonywać operacje na dowolnej ilości stanowisk w tej samej cenie,
 • aplikacja VTS została zsynchronizowana z programem Przedstawiciel Zagraniczny, dzięki czemu dokumentacja wynagrodzeniowa automatycznie jest transmitowana z VTS do PZ, z dużą oszczędnością czasu po stronie użytkowników obu aplikacji,
 • aplikacja VTS dokonuje wyliczeń o około 33% szybciej,
 • aplikacja VTS pozwala na wgrywanie plików DDD/GPS bezpośrednio przez kierowców z pojazdu,
 • aplikacja VTS została skonfigurowana w sposób zgodny z krajowym i międzynarodowym prawem pracy i ubezpieczeń społecznych,
 • aplikacja VTS daje możliwość wyliczania wynagrodzeń także dla kierowców wykonujących transport pojazdami do 3,5 tony dmc, jak również pracowników nie będących kierowcami,
 • operator może wykonywać wyliczenia oraz analizyz dowolnego miejsca na świecie, (np. z domu), bez jakiejkolwiek instalacji systemu.

 

W praktyce będzie to oznaczało, iż klienci Kancelarii Podatkowej Infotax Sp. z o.o. będą obsługiwani za pomocą zgodnej z prawem i najnowocześniejszej w Unii Europejskiej aplikacji prawno – kadrowej (VTS oraz PZ) służącej do:

– wykonywania ewidencji czasu pracy,

– rozliczania wynagrodzeń krajowych,

– wyliczania płac minimalnych zagranicznych,

– wyliczania wymiaru świadczeń z tytułu delegowania pracowników (podróży służbowej),

– wyliczania naruszeń rozporządzenia 561/2006 WE,

– wyliczania tzw. Najpoważniejszych Naruszeń z KREPTD,

– wskazywania obowiązkowych zdublowanych przerw i odpoczynków z UoCzPK oraz dyr 15/200 WE,

– wyliczania wykonalności frachtu zgodnie z regulacjami Rozp. 561/2006 WE,

– przechowywania danych pracowników delegowanych do Francji i innych krajów UE,

– automatycznej transmisji danych z programu rozliczeniowego (VTS) do programu przechowującego dane na terenie Francji (PZ).

Uwaga! Ponieważ aplikacja VTS została opracowana przez prawników i naukowców krajowego i międzynarodowego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, niektóre wyliczenia mogą znacząco się różnić (w ujęciu pozytywnym) od obliczeń i wskazań innych aplikacji dostępnych na polskim rynku.

VTS Sp. z o.o. rekomenduje Kancelarię Podatkową Infotax jako podmiot godny polecenia.

VTS Sp z o.o. oświadcza, iż jest dostawcą oprogramowania wraz receptą sukcesu oraz procedurami prawnymi rozliczenia kierowców, dzięki czemu Kancelaria Podatkowa Infotax świadczący usługi rozliczenia kierowców oraz innych pracowników delegowanych do pracy w Unii Europejskiej, na najwyższym poziomie.

VTS Sp. z o.o. poleca korzystanie z usług rozliczeniowych Kancelarii Podatkowej Infotax.

 

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here