Strona główna Aktualności Dnia Kolejne biuro rozliczające kierowców wybrało VTS wraz z „know how” oraz procedurami...

Kolejne biuro rozliczające kierowców wybrało VTS wraz z „know how” oraz procedurami prawnymi rozliczeń

1638
0
5/5 (6)

Kancelaria podatkowo – kadrowa INFOTAX SP. Z O.O. podjęła decyzję, że strategicznym dostawcą oprogramowania do wyliczenia wynagrodzeń, ewidencji czasu pracy, delegowania i raportów naruszeń kierowców jest spółka VTS Project Sp. z o.o., producent oprogramowania VTS (Virtual Telemetric System).

Kancelaria Podatkowa INFOTAX skorzystała także z gotowego pakietu „Know How” (niejawnej recepty sprawdzonego sukcesu), dostarczonej przez VTS Sp. z o.o.

Z uwagi na konieczność świadczenia usług wyliczenia wynagrodzeń pracowników delegowanych na najwyższym poziomie prawnym w Unii Europejskiej oraz znaczne zwiększenie wolumenu obsługiwanych klientów, a co za tym idzie potrzebę znacznego przyspieszenia operacji rozliczeniowych, Kancelaria Podatkowa Infotax Sp. z o.o. informuje, iż oficjalnie zmienia dostawcę oprogramowania służącego do:

 • wyliczania wynagrodzeń krajowych i międzynarodowych,
 • wykonywania ewidencji czasu pracy kierowców,
 • delegowania w podróży służbowej,
 • wykonywania raportu naruszeń z rozporządzeń 561/2006 WE i 2016/403 WE.

Decyzja Kancelarii Podatkowej Infotax Sp. z o.o. podyktowana jest faktem iż:

 • aplikacja VTS została uznana przez IBMza jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w Polsce,
 • oprogramowanie prawne VTS zostało opracowane przez naukowców i prawników prawa pracy oraz posiada rekomendację naukowców prawa pracyi ubezpieczeń społecznych, wydane przez  dr hab. Andrzeja Świątkowskiego, byłego Kierownika Katedry Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego,
 • operator (kadrowy, księgowy, spedytor, kierownik transportu), może wykonywać operacje na dowolnej ilości stanowisk w tej samej cenie,
 • aplikacja VTS została zsynchronizowana z programem Przedstawiciel Zagraniczny, dzięki czemu dokumentacja wynagrodzeniowa automatycznie jest transmitowana z VTS do PZ, z dużą oszczędnością czasu po stronie użytkowników obu aplikacji,
 • aplikacja VTS dokonuje wyliczeń o około 33% szybciej,
 • aplikacja VTS pozwala na wgrywanie plików DDD/GPS bezpośrednio przez kierowców z pojazdu,
 • aplikacja VTS została skonfigurowana w sposób zgodny z krajowym i międzynarodowym prawem pracy i ubezpieczeń społecznych,
 • aplikacja VTS daje możliwość wyliczania wynagrodzeń także dla kierowców wykonujących transport pojazdami do 3,5 tony dmc, jak również pracowników nie będących kierowcami,
 • operator może wykonywać wyliczenia oraz analizyz dowolnego miejsca na świecie, (np. z domu), bez jakiejkolwiek instalacji systemu.

 

W praktyce będzie to oznaczało, iż klienci Kancelarii Podatkowej Infotax Sp. z o.o. będą obsługiwani za pomocą zgodnej z prawem i najnowocześniejszej w Unii Europejskiej aplikacji prawno – kadrowej (VTS oraz PZ) służącej do:

– wykonywania ewidencji czasu pracy,

– rozliczania wynagrodzeń krajowych,

– wyliczania płac minimalnych zagranicznych,

– wyliczania wymiaru świadczeń z tytułu delegowania pracowników (podróży służbowej),

– wyliczania naruszeń rozporządzenia 561/2006 WE,

– wyliczania tzw. Najpoważniejszych Naruszeń z KREPTD,

– wskazywania obowiązkowych zdublowanych przerw i odpoczynków z UoCzPK oraz dyr 15/200 WE,

– wyliczania wykonalności frachtu zgodnie z regulacjami Rozp. 561/2006 WE,

– przechowywania danych pracowników delegowanych do Francji i innych krajów UE,

– automatycznej transmisji danych z programu rozliczeniowego (VTS) do programu przechowującego dane na terenie Francji (PZ).

Uwaga! Ponieważ aplikacja VTS została opracowana przez prawników i naukowców krajowego i międzynarodowego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, niektóre wyliczenia mogą znacząco się różnić (w ujęciu pozytywnym) od obliczeń i wskazań innych aplikacji dostępnych na polskim rynku.

VTS Sp. z o.o. rekomenduje Kancelarię Podatkową Infotax jako podmiot godny polecenia.

VTS Sp z o.o. oświadcza, iż jest dostawcą oprogramowania wraz receptą sukcesu oraz procedurami prawnymi rozliczenia kierowców, dzięki czemu Kancelaria Podatkowa Infotax świadczący usługi rozliczenia kierowców oraz innych pracowników delegowanych do pracy w Unii Europejskiej, na najwyższym poziomie.

VTS Sp. z o.o. poleca korzystanie z usług rozliczeniowych Kancelarii Podatkowej Infotax.

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułGDDKiA ogłosiła przetarg na budowę jezdni S1
Następny artykułRanking na najbardziej zakorkowane miasto

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj