Strona główna Informacje prawne Lekarstwo na błędne zalogowanie karty kierowcy w tachografie cyfrowym

Lekarstwo na błędne zalogowanie karty kierowcy w tachografie cyfrowym

1279
0
No Ratings Information Message

Lekarstwo na błędne zalogowanie karty kierowcy w tachografie cyfrowym. Od 1 stycznia 2012 roku kierowcy zapłacą po 100 zł kary za każdy dzień w którym nie dokonają prawidłowego zalogowania  jednak karę poniesie także firma i osoba zarządzająca transportem. Nie ma takiej konieczności! Wystarczy sprawdzić czy występują takie nieprawidłowości i zaaplikować „lekarstwo” przygotowane przez Kancelarię Prawną Viggen s.c, które zwolni każdego  firmę z kary… 

Firmy które chcą sprawdzić czy ich kierowcy prawidłowo logują kartę w tachografie cyfrowym oraz czy kierowcom zostaną zaliczone odpoczynki mogą wysłać pliki cyfrowe na adres mailowy naszej Kancelarii biuro@viggen.pl celem dokonania analizy. W tym celu należy skontaktować się z pracownikami naszej Kancelarii pod numerem (012) 637-24-57.

Należy zauważyć, że większość kierowców nie potrafi prawidłowo zalogować karty w tachografie cyfrowym – pokazują to cotygodniowe szkolenia realizowane przez naszą Kancelarię.

Jest jednak procedura opracowana przez prawników naszej kancelarii zwalniająca z odpowiedzialnościkażda firma może ja zastosować. Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Prawną Viggen s.c. w celu zwolnienia się z kar.  

Oceń artykuł

Poprzedni artykułW związku z nasileniem kontroli PIP
Następny artykułEwidencja czasu pracy kierowców