Strona główna Informacje prawne W związku z nasileniem kontroli PIP

W związku z nasileniem kontroli PIP

923
0
No Ratings Information Message

W związku z nasileniem kontroli PIP oraz znacznymi zmianami w ustawie o czasie pracy kierowców które nastąpiły po 1 stycznia 2012 roku – każda firma transportowa która zwróci się do Kancelarii Prawnej Viggen s.c. otrzyma pomoc w zakresie analizy prawidłowości wykonywanej przez „ewidencji czasu pracy kierowców”. Gwarantujemy (!) że niektóre z firm będą mogły legalnie zaprzestać wykonywania ewidencji a w innych znacznie ograniczymy ilość powstających godzin nadliczbowych !

W tym celu można skontaktować się z nami pod adresem: biuro@viggen.pl lub numerem telefonicznym: (12) 637-24-57.

Prawnicy z Kancelarii Prawnej Viggen s.c. dokonają specjalistycznej analizy oraz ocenią czy dokument faktycznie jest ewidencją czasu pracy oraz poinformują Państwa jakich zmian należy dokonać aby firma wypełniła wymóg posiadania ewidencji czasu pracy kierowców. Prawnicy ocenią także, czy wybraliście Państwo właściwy system pracy oraz okres rozliczeniowy a także czy w waszej firmie wdrożono najmniej kosztowny dla firmy przedział godzin nocnych.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułOd 1 stycznia 2012 roku posiadacz CKZ zapłaci WYSOKĄ karę za nieważne szkolenia okresowe kierowców, ale to nie wszystko
Następny artykułLekarstwo na błędne zalogowanie karty kierowcy w tachografie cyfrowym