Strona główna Aktualności Dnia Masz mandat z którym się nie zgadzasz ? Prześlij go do Stowarzyszenia...

Masz mandat z którym się nie zgadzasz ? Prześlij go do Stowarzyszenia "Njalepsza Droga"

934
0
No Ratings Information Message

Stowarzyszenie Uczestników Rynku Komunikacji Samochodowej i Transportu Drogowego „Najlepsza Droga” przyjmuje od członków stowarzyszenia oraz innych przewoźników mandaty kierowców z których nałożeniem się nie zgadzają – poinformował Prezes Mariusz Miąsko.

„Jeśli przewoźnik ma wątpliwości co do prawidłowości nałożenia mandatu na kierowcę przez Policję lub ITD albo Straż Miejską to może go przesłać do naszego stowarzyszenia. Przeanalizujemy zasadność jego wystawienia. Jeśli się okaże że został nałożony z pogwałceniem prawa wówczas nasze stowarzyszenie będzie interweniować – dodaje Prezes Miąsko.

Mariusz Miąsko dalej relacjonuje: „w ostatnim czasie otrzymujemy w stowarzyszeniu wiele informacji z których wynika jednoznacznie, że przynajmniej w niektórych przypadkach mandaty zostały nałożone błędnie. Należy wszystkie takie przypadki wychwycić i skierować do organów nadzorujących pracę WITD oraz innych służb nakładających bezprawnie mandaty i tak też czynimy”.

Prezes stowarzyszenia URKSiTD „Najlepsza Droga” zachęca do zgłaszania w stowarzyszeniu wszystkich takich przypadków NA ADRES:  BIURO@NAJLEPSZADROGA.PL lub BIURO@VIGGEN.PL

 ZOBACZ CO JUŻ ZROBILIŚMY DLA TWOJEJ FIRMY TRANSPORTOWEJ!

Oceń artykuł

Poprzedni artykułNowe oznaczenia na oponach
Następny artykułWarsztaty szkoleniowe
Autor ponad 250 publikacji prawnych dotyczących w szczególności: europejskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych mobilnych pracowników „delegowanych”, elementów prawa podatkowego pracowników -„rezydentów”, europejskich regulacji dot. okresów prowadzenia pojazdów, przerw i odpoczynków kierowców, międzynarodowego prawa użytkowania tachografów, prawa przewozowego, prawa mocowania ładunków, prawa przewozu ładunków szybko psujących się, prawa przewozu, materiałów niebezpiecznych, krajowego i unijnego prawa przewozu osób, międzynarodowych reguł handlowych Incoterms 2010, prawa administracyjnego branży TSL, elementów prawa ruchu drogowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj