Strona główna Aktualności Dnia Niderlandy – Opracowanie prawne: delegowanie pracowników krok po kroku

Niderlandy – Opracowanie prawne: delegowanie pracowników krok po kroku

1577
0
5/5 (12)

Kancelaria Prawna Viggen Sp.j. przygotowała szczegółowe opracowanie prawne: „Delegowanie pracowników z Polski do pracy na terytorium Niderlandów”. Opracowanie prawników kancelarii przygotowali szczegółową procedurę rejestracji pracowników do Niderlandów. Przedmiotowa problematyka od lat jest silnie dyskusyjna dla polskich pracodawców w związku ze złożonością niderlandzkich aktów prawnych określających prawa pracowników i obowiązki stojące po stronie pracodawców. Wejście w życie z początkiem nowego roku ustawy WAB oraz nowych układów zbiorowych spotęgowało tę niepewność prawną.

Od 1 marca 2020 roku delegowanie pracowników do Niderlandów wiąże się ze zgłoszeniem ich delegowania za pośrednictwem dedykowanej ku temu platformy internetowej. Od 1 marca 2020 roku pracodawcy (usługodawcy) i osoby prowadzące działalność na własny rachunek z krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii, będą zobowiązani do dokonywania zgłoszenia delegowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów jako pierwszy zespół prawny w Polsce przedstawiamy Państwu kompleksowe opracowanie dotyczące zasad delegowania pracowników do pracy na terytorium Niderlandów określające kompleksowo podstawy prawne takiego delegowania, przedstawiające warunki zatrudnienia w Niderlandach, przedstawiające kwestie ubezpieczenia społecznego i określające normy zakwaterowania pracowników delegowanych. Ponadto jako pierwsi przedstawiamy Państwu zasady rejestracji i dokonywania delegowania na niderlandzkiej platformie delegowania www.postedworkers.nl przeprowadzając Państwa krok po kroku po zasadach dokonywania zgłoszenia.

Prawidłowego wyliczenia wynagrodzeń delegowanych do Niderlandów można dokonać ON LINE za pomocą aplikacji VTS www.VTSproject.pl

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą unikatową ofertą opracowania, które pozwoli Państwu dokonywać prawidłowego delegowania do Niderlandów z uniknięciem kar za naruszenie układów zbiorowych i ustawy o minimalnym wynagrodzeniu sięgających nawet 40 tysięcy euro.

Kancelaria Prawna Viggen sp.j.

tel.: (12) 637-24-57

e-mail: biuro1@viggen.pl

 

 

Czytaj także:

 

 

 

Niniejszy dokument podlega ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 06.90.631 z późn. zm.)

Oceń artykuł

Poprzedni artykułDelegowanie do Niderlandów – jak się w tym odnaleźć – Kancelaria Prawna Viggen udzieli porady…
Następny artykułZmiany stawki płacy minimalnej w Republice Francji od 1 stycznia 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj