Strona główna Informacje prawne Ostatnia chwila do nabycia zapasowego Certyfikatu Kompetencji Zawodowych

Ostatnia chwila do nabycia zapasowego Certyfikatu Kompetencji Zawodowych

1016
0
No Ratings Information Message

Ostatnia chwila do nabycia zapasowego Certyfikatu Kompetencji Zawodowych. Po 4 grudnia 2011 roku (czyli już za 60 dni) najwyższą formą kary dla firmy transportowej będzie utrata certyfikatu, bez którego nie będzie można realizować transportu. CKZ można będzie utracić za stosunkowo powszechne wykroczenia występujące często w większości firm. Dlatego to już ostatnia chwila na zabezpieczenie własnej firmy i uzyskanie zapasowego Certyfikatu na „starych” – znacznie łatwiejszych zasadach zasadach. Zapraszamy na KURS PRZYGOTOWUJĄCY do ostatnich dwóch terminów na CKZ.

Gwarantujemy wykwalifikowaną kadrę, która może udokumentować bardzo wysoki – bo aż blisko 80% poziom zdanych egzaminów na CKZ. Wysoki poziom zdanych egzaminów gwarantuje fakt, że szkolenie prowadzą najlepsi polscy specjaliści (w tym także prawnicy Kancelarii Prawnej Viggen).

KURSY ODBYWAJĄ SIĘ  W KAŻDYM TYGODNIU AŻ DO 20 LISTOPADA (ostatni w tym roku termin egzaminu).

KURSY SĄ REALIZOWANE W NOWEJ SIEDZIBIE KANCELARII PRAWNEJ VIGGEN W PROFESJONALNYCH SALACH SZKOLENIOWYCH MIESZCZĄCYCH DO 100 UCZESTNIKÓW (ul. Częstochowska 6, 32-085 Kraków – Modlnica.)

 

ZGŁOSZENIA SĄ PRZYJMOWANE POD TELEFONAMI:

tel/FAX: (12) 637 – 24 – 57  

Oceń artykuł

Poprzedni artykułCo z licencjami na transport krajowych wydawanymi na okres do 50 lat przed 4 grudnia 2011r.?
Następny artykułTo trzeba zrobić żeby Twoja firma uzyskała przewagę nad konkurencją!