Strona główna Informacje prawne To trzeba zrobić żeby Twoja firma uzyskała przewagę nad konkurencją!

To trzeba zrobić żeby Twoja firma uzyskała przewagę nad konkurencją!

1021
0
No Ratings Information Message

To trzeba zrobić żeby Twoja firma uzyskała przewagę nad konkurencją! www.lextrans24.pl – czytając ten tekst dowiesz się jak oddać absurdalnie trudne zarządzanie dokumentacją i obowiązkami prawnymi w firmie transportowej najlepszej kancelarii prawniczej specjalizującej się w transporcie

www.kancelariaprawnaviggen.pl Patrząc teraz w monitor dowiesz się jak prawnicy Kancelarii Prawnej Viggen mogą przejąć 90% Twoich obowiązków dokumentacyjnych i prawnych i zarządzać za pomocą specjalnego systemu Twoją firmą transportową.     

Są rzeczy oczywiste takie jak ta że dzięki internetowi można czytać ten tekst i tak samo oczywiste jest że każdy wie iż obowiązków prawnych, terminów i dokumentów obciążających firmy transportowe jest tak dużo że do ich zarządzania konieczny jest zewnętrzny system prawny stale (24 godziny na dobę) monitorujący pracę firmy i pracowników.

Wiadomo że dobra obsługa prawna jest droga…ale…po zastosowaniu procedur „Lex Trans 24” można z miłym zaskoczeniem poczuć i zauważyć, że koszty mogą być niewielkie a korzyści i oszczędności ogromne i bardzo pozytywnie odczuwalne.

Ogólnie system Lex Trans 24 polega na przejęciu całego nadzoru nad wszystkimi obowiązkami prawnymi, terminami i dokumentami od firmy za pomocą specjalnego unikalnego systemu informatycznego pozwalającego z każdego miejsca na ziemi monitorować firmę przez właściciela i naszych prawników. System jest oparty na sprawdzonym już rozwiązaniu w ponad 270 firmach.

Z projektu zewnętrznego zarządzania i nadzoru skorzystało już wiele nie tylko Polskich firm transportowych ale także jedne z największych transportowych koncernów Europejskich i dlatego każdy sam powinien podjąć decyzję sugerując się tym co dla niego najlepsze podejmując decyzję o skorzystaniu z „Lex Trans 24”.

Po skorzystaniu z systemu Lex Trans 24 odczuwalna jest ogromna ulga tak dla właściciela jak i dla innych pracowników firmy transportowej.

Czytając ten tekst zapewne można się zastanowić co zrobić żeby oddać tysiące terminów i dokumentów do zarządzania najlepszej kancelarii prawniczej specjalizującej się w zarządzaniu firmami transportowymi i poczuć ogromną ulgę widząc efektywność tej decyzji…to proste: WYSTARCZY ZADZWONIĆ NA NUMER (12) 637-24-57.

A jak szczegółowo działa Lex Trans 24? Przeczytaj poniżej:

 

1

PROJEKT LEX TRANS 24 rozpoczyna się od wykonania w firmie transportowej zdalnego audytu prawnego, dzięki któremu ustalamy stan prawny firmy poziom niebezpieczeństwa prawnego.

2

Po zrealizowaniu audytu przygotowany zostaje w ramach PROJEKTU „LC-7D” pakiet procedur naprawczych, który pod nadzorem prawników zostaje wdrożony.

3

Po zrealizowaniu audytu przygotowany zostaje w ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” pakiet dokumentów (obligatoryjnych oraz fakultatywnych) chroniących firmę w trakcie kontroli oraz przed jej pracownikami, a także kierowcami.

4

Każdy pracownik administracji firmy klienta może w ramach PROGRAMU „LEX TRANS 24” zadać dowolną ilość doraźnych pytań prawnych.

5

Każdy kierowca klienta może w ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” zadać dowolną ilość doraźnych pytań prawnych.

6

Każdy spedytor klienta w ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” może zadać dowolną ilość doraźnych pytań prawnych.

7

Klient objęty PROJEKTEM „LEX TRANS 24” ma prawo do korzystania z wydłużonego okresu dyżuru prawnego – porady prawne z pkt.: 4, 5, 6 dostępne są w godzinach i dniach funkcjonowania kancelarii.

8

W ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” w firmie klienta może zostać zainstalowane oprogramowanie pozwalające monitorować zdalnie poziom bezpieczeństwa firmy z poziomu kancelarii prawnej. 

9

PROJEKT „LEX TRANS 24” rozpoczyna się od dobrowolnej weryfikacji wiedzy spedytorów oraz kierowców w formie testu kompetencyjnego.

10

Test jest weryfikowany i oceniany w ramach PROJEKTU „LC-7D” w formie raportu poziomu wiedzy pracowników.

11

Po weryfikacji wiedzy w ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” uczestnik testu otrzymuje pakiet szkoleniowy – pozwalający dokształcić się do bezpiecznego poziomu wiedzy.

12

W ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” klient otrzymuje prawo do uczestnictwa w kursie stacjonarnym podnoszących poziom bezpieczeństwa.

13

Test weryfikujący wiedzę pracowników w ramach PROJEKTU „LC-7D” jest ponawiany co 4 miesiące.

14

Klient w ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” otrzyma bony rabatowe na usługi oraz produkty Kancelarii Prawnej Viggen, Invent Software, a także na uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie U.R.K.SiT.D. „Najlepsza Droga”.

15

W ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” klient otrzyma procedurę ochronną dla firmy przed nieuzasadnionymi roszczeniami kierowców.

16

W ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” klient otrzyma do dyspozycji przynajmniej 10 prawników lub doradców prawnych specjalizujących się w danych dziedzinach prawa transportowego i zapewnia zlecenie klienta zostanie przyporządkowane zawsze do specjalisty w zakresie danej dziedziny prawa transportowego.

17

Każdy klient posiada własnego opiekuna prawnego, który nadzoruje wszystkie zagadnienia prawne jego firmy.

18

W ramach PROJEKTU „LEX TRANS 24” stosujemy wyłącznie zasadę „Fair Play” – przyjmujemy wyłącznie zlecenia odwołań od decyzji organów kontrolnych o nałożeniu kary, które rokują szansami na pozytywne rozstrzygnięcie dla klienta.

19

W ramach PROGRAMU „LEX TRANS 24” klient otrzyma wklejkę „kabinówkę” dla kierowców.

20

W ramach PROGRAMU „LEX TRANS 24” otrzyma prawo do członkostwa w Stowarzyszeniu U.R.K.S.iT.D. „Najlepsza Droga”.

21

W ramach PROGRAMU „LEX TRANS 24” klient objęty monitoringiem oprogramowania prawnego otrzyma szereg propozycji, np.: w zakresie szkoleń okresowych, ubezpieczeń, badań lekarskich i psychologicznych, przeglądów pojazdów, zakupu części zamiennych, opon itp. – na szczególnie promocyjnych zasadach.

 

 

 

—————————————————————————–

To wszystko za jedną – niewielką – zryczałtowaną stawkę miesięczną!

Regulamin usługi znajduje się na stronie: www.kancelariaprawnaviggen.pl

 

Dla kogo powstał „PROJEKT LEX TRANS 24”?

Jak wiemy – od 1 stycznia znaczną część nieprawidłowości odpowiedzialność finansową będą ponosili pracownicy firm transportowych:

a) posiadacz Certyfikatu Kompetencji Zawodowych – który także może utracić CKZ,

b) pracownicy administracji (kadrowe, kierownicy transportu i inni) – do 2000 zł za wykroczenie,

c) spedytorzy – do 2000 zł za wykroczenie,

d) kierowcy.

Wysokość kar dla firm transportowych natomiast zmaleje natomiast najwyższym wymiarem kary będzie utrata Certyfikatu Kompetencji Zawodowych oraz Licencji (Zezwolenia).

Ponieważ każda firma transportowa musi dla 1 kierowcy i 1 pojazdu monitorować łącznie około 110 typów rekordów prawnych toteż jeśli posiada np.: 10 kierowców to musi w każdym dniu monitorować łącznie ponad 1 tysiąc rekordów prawnych. Dlatego też powstała usługa „LEX TRANS 24”, gdzie cały nadzór prawny jest sprawowany przez prawników zdalnie. Pracownicy klienta ograniczają się jedynie do wykonywania konkretnych instrukcji prawników – specjalistów.

Projekt LEX TRANS 24 rozpoczyna się od wykonania audytu, który nie jest dodatkowo płatny – więc można ocenić, że jest rodzajem podarunku wartym około 10 tys zł – audyt pozwala stwierdzić zakres nieprawidłowości i przygotować pakiet procedur prawnych, które są wdrażane przez prawników. Dodatkowo przygotowywany jest pakiet dokumentów zabezpieczających firmę na szereg okoliczności – w tym kontroli. Równolegle sprawdzany jest poziom wiedzy wszystkich tych pracowników firmy, którzy mogą zapłacić podczas kontroli najwyższe kary. Po sprawdzeniu poziomu wiedzy pracownicy ci są kierowani na szkolenia – oczywiście także bez żadnych dodatkowych opłat. Dla utrzymania poziomu wiedzy jest on monitorowany co 4 miesiące i co 6 miesięcy pracownicy mogą brać udział w kursach doszkalających oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat. Niezależnie od tego wszyscy kierowcy, pracownicy administracji i spedytorzy mogą zadać dowolną ilość pytań prawnych przez 7 dni w tygodniu od 7 rano do 23 w nocy – oczywiście również bez żadnych dodatkowych opłat. Niezależnie od poziomu wyszkolenia kadry klienta nie składa się ona z prawników – więc umieszczamy w firmie klienta oprogramowanie, za pomocą którego prawnik z kancelarii monitoruje nawet kilkanaście tysięcy rekordów prawnych oraz pracę poszczególnych pracowników w zakresie obsługi tych rekordów prawnych. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości prawnik może sam bezpośrednio z kancelarii usunąć dany typ nieprawidłowości lub zlecić to pracownikowi klienta.

Niezależnie od wszystkiego prawnik monitorujący pracę firmy klienta może mu składać oferty (korzystniejsze od ogólnodostępnych na rynku) w zakresie np.: ubezpieczeń pojazdów, zakupu części zamiennych, realizacji badań lekarskich, psychologicznych, odbycia szkoleń okresowych, zakupu ogumiania, olejów, leasingów oraz dziesiątek innych elementów. 

 

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? 

ZADZWOŃ:

(12) 637 – 24 – 57

NAPISZ: biuro@viggen.pl

 

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułOstatnia chwila do nabycia zapasowego Certyfikatu Kompetencji Zawodowych
Następny artykułNajnowsze zasady wykonywania przewozów pojazdami nienormatywnymi