Strona główna Aktualności Dnia Podziękowania dla dr Mariusza Miąsko po prelekcji w ramach spotkania „Bezpieczeństwo w...

Podziękowania dla dr Mariusza Miąsko po prelekcji w ramach spotkania „Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym”

1180
0
5/5 (5)

Grupa Movida, wieloletni i doświadczony ekspert z obszaru organizacji specjalistycznych konferencji, przekazała podziękowania dla dr Mariusza Miąsko, prezesa Logistic Technologies Sp. z o.o. za profesjonalną i bogatą w treści prelekcję „DLACZEGO I W JAKI SPOSÓB, ZDANIEM POLSKICH SĄDÓW, NADAWCY (A NIE PRZEWOŹNICY) MUSZĄ UNIERUCHOMIĆ ŁADUNKI ZGODNIE Z NORMĄ PN EN 12-195-1”, która odbyła się w ramach spotkania „Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym”.

Pełną treść podziękowań publikujemy poniżej:

Podobne spotkanie/prelekcję/szkolenie możesz zorganizować również w swojej firmie. Jeśli działasz w branży TSL i poszukujesz Eksperta prawa transportowego ds. mocowań, który nie tylko przekaże merytoryczną wiedzę, ale także zainteresuje uczestników szkolenia prezentowanymi zagadnieniami, skontaktuj się z nami.

Dr Mariusz Miąsko jest autorem sześciu edycji wykładów dla przedstawicieli największych krajowych i międzynarodowych koncernów w zakresie organizacji logistyki wewnątrzzakładowej, procesu załadunków oraz mocowania ładunków. Jest również prelegentem zamkniętych wykładów dla Inspektorów Transportu Drogowego oraz Wydziału Ruchu Drogowego Policji z zakresów elementów prawa przewozowego, prawa mocowania ładunków w kontekście prawa o ruchu drogowym i ustawy o transporcie drogowym.

Zamów szkolenie/prelekcję dla swojej firmy:

e-mail: mw@logistictechnologies.pl
tel.: +48 668 391 220

Zapraszamy również na stronę dr Mariusza Miąsko:

AK.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułPolska i Francja: ograniczenia w ruchu 10 oraz 11 listopada
Następny artykułPrzejście graniczne w Kuźnicy zamknięte do odwołania
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj