Strona główna Aktualności Dnia Przejście graniczne w Kuźnicy zamknięte do odwołania

Przejście graniczne w Kuźnicy zamknięte do odwołania

449
0
5/5 (2)

Informujemy, że w związku z sytuacją migracyjną na granicy polsko-białoruskiej, przejście graniczne w Kuźnicy pozostaje zamknięte od 09.11 od godz. 07:00. „Podróżni powinni kierować się na przejścia graniczne w Terespolu i Bobrownikach” – przekazuje Straż Graniczna.

Ruch został wstrzymany również dla pojazdów ciężarowych, na razie brak informacji kiedy zostanie przywrócony. Droga krajowa nr. 19 przebiegająca przez środek Kuźnicy jest w tym momencie zupełnie pusta. Tymczasem w Bobrownikach sznur ciężarówek sięga 25 km. Granicę polsko-białoruską przekraczają głównie pojazdy o białoruskich i rosyjskich numerach rejestracyjnych.

Kierowców prosimy o daleko idącą ostrożność, mogą bowiem pojawić się próby wykorzystywania naczep pojazdów w celu przedostania się przez granicę.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułPodziękowania dla dr Mariusza Miąsko po prelekcji w ramach spotkania „Bezpieczeństwo w Magazynie i Centrum Dystrybucyjnym”
Następny artykułOd kiedy karta kwalifikacji kierowcy dla obcokrajowców?
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj