Strona główna Aktualności Dnia SKANDAL wyborczy – Kwaśniewska wyproszona bo prowadziła kampanię na prywatnym gruncie bez...

SKANDAL wyborczy – Kwaśniewska wyproszona bo prowadziła kampanię na prywatnym gruncie bez zgody

3180
3
4.39/5 (33)

SKANDAL PRZEDWYBORCZY W OLKUSZU – ANNA KWAŚNIEWSKA (PO) ORAZ MINISTER WYPROSZENI – WESZLI NA PRZYWATNY GRUNT BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA !

Jeszcze nie ucichły emocje po informacji, iż urzędnik UMiG przygotował zawiadomienie do Prokuratury wobec Burmistrza Piaśnika o mobbing a doszło do kolejnego skandalicznego zajścia z udziałem kolejnego kandydata na Burmistrza.

Tym razem chodzi o Annę Kwaśniewską, która bez zgody właściciela wraz z towarzyszącym jej „t ł u m k i e m”, mediami i ministrem, w p a r a d o w a ł a  na prywatny teren przedsiębiorcy, na który „zaprosiła” wyżej wymienione osoby w ramach własnej kampanii wyborczej – bez zgody właściciela – za co została WYPROSZONA wraz z towarzyszącym jej  ministrem.

Do skandalicznego zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 11 w Zimnodole przy strzelnicy, z udziałem kandydatki PO na burmistrza Olkusza, niejakiej pani Kwaśniewskiej, która bez zgody właściciela gruntu i strzelnicy, postanowiła promować się wyborczo, wchodząc na cudzy teren, bez uzyskania zgody właściciela – łamiąc „święte prawo własności”.  

KWAŚNIEWSKA ZAPLANOWAŁA WIEC WYBORCZY NA PRYWATNYM GRUNCIE NIE PYTAJĄC WŁAŚCICIELA O ZGODĘ

Kandydatka Kwaśniewska, wprost informowała (foto poniżej), że spotkanie odbędzie się „przed strzelnicą”

(powyżej foto plakatu na którym kandydatka „zaprasza”)

…ale….kandydatka najwyraźniej nie poinformowała wszystkich zainteresowanych sympatyków, mediów, ministra, posła, iż „zaprasza” na nie należący do niej PRYWATNY grunt przedsiębiorcy, bez zgody właściciela (lokalnego przedsiębiorcy).

Na prywatnym terenie, bez zgody rozstawili się politycy „zaproszeni” przez Kwaśniewską, media, kilkanaście samochodów i „t ł u m e k” ludzi.

„Trzeba mieć tupet i wyjątkowy brak wyczucia, żeby przyjechać na prywatny teren lokalnego przedsiębiorcy bez jego zgody i robić sobie na jego plechach kampanię wyborczą” – powiedziała jedna z osób, zapytanych o komentarz do tej skandalicznej sytuacji.

„Ta kobieta pokazała jaki ma stosunek do przedsiębiorców i brak poszanowania cudzej własności” – dodaje rozmówca.

MINISTER TŁUMACZYŁ SIĘ: „NIE WIEDZIAŁEM ŻE JESTEM NA PRYWATNYM GRUNCIE”

Prawdopodobnie Kwaśniewska nie poinformowała zaproszonego przez siebie ministra, że zorganizowała wiec wyborczy na cudzym prywatnym gruncie przedsiębiorcy bez uzyskania jego zgody.

Pełnomocnik przedsiębiorcy po dotarciu na miejsce zbiegowiska „t ł u m k u” w trybie natychmiastowym WYPROSIŁ ministra i Kwaśniewską oraz innych uczestników z prywatnego terenu, bezprawnie przebywających na prywatnym terenie przedsiębiorcy.

(foto: dr. prof. SGMK Mariusz Miąsko wskazuje ministrowi oraz pani Kwaśniewskiej kierunek wyjścia z prywatnego gruntu właściciela strzelnicy)

(foto: dr. prof. SGMK Mariusz Miąsko zaproponował drugi ewentualny kierunek opuszczenia prywatnej działki)

Na pytanie pełnomocnika właściciela gruntu skierowane do ministra, dlaczego udziela wywiadu do telewizji na prywatnym gruncie bez zgody przedsiębiorcy, minister odpowiedział: „nie wiedziałem że jestem na prywatnym gruncie” i po kilu minutach wymiany zdań – grzecznie opuścił prywatny teren przedsiębiorcy!

Pani Kwaśniewska milcząco opuściła teren wraz z ministrem BEZ słowa „PRZEPRASZAM” !

Być może zdaniem pani Kwaśniewskiej wejście bez zgody na cudzy grunt i promowanie się na nim przedwyborczo, nie wymaga przeprosin…to komentuje się samo.

KTO NIE MA POMYSŁÓW NA GMINĘ TEN ATAKUJE STRZELNICE?

Można odnieść wrażenie, że kto nie ma żadnego pomysłu na kampanię i poważne zmiany naprawcze w gminie Olkusz, ten nadziei na wygraną w wyborach upatruje w ataku na przedsiębiorców prowadzących strzelnice w Gminie Olkusz. Ta taktyka może okazać się potrójnie błędna:

  • po pierwsze, trzech kandydatów zabiega o ten sam elektorat;
  • po drugie, trzech kandydatów drażni własnym zachowaniem kilka tysięcy strzelców z powiatu Olkuskiego;
  • po trzecie, ludzie w gruncie rzeczy szybko nudzą się „w koło tą samą zgrywaną płytą”.

Anna Kwaśniewska to kolejny kandydat, który stara się zrobić wynik wyborczy na pomyśle „likwidacji strzelnicy”.

Jest to dosyć karkołomna postawa kandydatki Kwaśniewskiej, zważywszy, że…

…”CYSORZ” ZAKŁADANIA I LIKWIDACJI STRZELNIC JEST…TYLKO JEDEN…

Pani Kwaśniewska wpisuje się w narrację dwóch innych „likwidatorów strzelnic”. Jednak Pani Kwaśniewska nie bierze pod uwagę, że KRÓLEM a wręcz „CYSORZEM” (inspiracja: „Ballada o Cysorzu„) LIKWIDACJI strzelnic został Roman Piaśnik, który postanowił zlikwidować niemalże wszystkie wcześniej zatwierdzone przez SAMEGO SIEBIE strzelnice (wszczął postępowanie w sprawie cofnięcia zatwierdzenia regulaminów sześciu strzelnic).

 

Wojna szaleje niemal za granicą Polski, armia Ukraińska jest coraz słabsza, pod karabinem w Rosji jest ponad 1 milion 200 tysięcy żołnierzy…a Roman Piaśnik…likwiduje strzelnice, które wcześniej sam zatwierdził

…gdzie tu logika ?

Istnieje szansa, że kilka tysięcy strzelców Gminy i powiatu Olkuskiego, „podziękuje” za to kandydatom „likwidatorom” rozpędzonym do objęcia stanowisk.

Można wręcz odnieść przekonanie, że trójka kandydatów na burmistrza za jeden z głównych celów przyjęła zlikwidowanie takiej ilości strzelnic ile się tylko uda.

Roman Piaśnik, wszczynając postanowienia o cofnięciu zatwierdzenia strzelnic, stwierdził w „Zawiadomieniach”, że podstawą cofnięcia decyzji jest „brak uzyskania przez właścicieli strzelnic pozwoleń ba budowę”.

… Rzecz w tym, że na kilku strzelnicach nie ma NICZEGO poza trawą.

Jak właściciele strzelnic mieliby uzyskać pozwolenie budowlane na…trawnik… na którym nie zamierzają czegokolwiek budować…tego Roman Piaśnik nie wyjaśnia w zawiadomieniach.

KIM JEST KANDYDATKA ANNA KWAŚNIEWSKA?

Postanowiliśmy się dowiedzieć czegoś więcej na temat kandydatki Anny Kwaśniewskiej (niegdyś zamieszkałej w Kolbarku) i okazało się, że internet ma do zaoferowania interesujące informacje, odnoszące się do k a r i e r y zawodowej kandydatki na burmistrza.

Nie można wierzyć we wszystko co pisze się w internecie, zatem redakcja podjęła próbę weryfikacji „internetowych rewelacji”. Część informacji wydaje się co najmniej zaskakująca…ale zacznijmy od początku.

Na portalu LinkedIn kandydatka napisała o sobie:

 

 

Bazując na doniesieniach medialnych można zadać pytanie, czy doświadczenie „ekspercie” było aby wystarczające oraz czy aby „programy naprawcze”, nie były konieczne po zakończeniu zarządzania instytucjami, którymi kierowała kandydatka na burmistrza Anna Kwaśniewska?

Kwaśniewska była Dyrektorem Ośrodka Terapii Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży w Jeżówce. Z doniesień medialnych opublikowanych np.: Olkusznaszemiasto wynika, że ośrodek mógł być zarządzany w sposób nieodpowiedni, co skutkowało problemami wychowawczymi młodzieży. Niektórzy winy w takim stanie rzeczy upatrywali w wymianie kadry przez Annę Kwaśniewską.

Najwyraźniej podobnego zdania był Burmistrz Wolbromia – cyt.: „Burmistrz Wolbromia, Adam Zielnik uważa, że należy wrócić do kadry, która pracowała w ośrodku przed zmianami z ubiegłego roku. Do współpracy został zaproszony jeden z byłych pracowników Sebastian Kołodziej. – O ile się mu uda, pościąga ludzi ze swojej starej ekipy – mówi Zielnik”.

Z kontekstu wypowiedzi wynika, że po objęciu zarządu przez Panią Kwaśniewską, z ośrodka odeszła część dotychczasowej kadry (redakcja nie przesądza co do przyczyn odejścia pracowników).

Pani Kwaśniewska była także Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie. Informacje w internecie sugerują, że w tym czasie z MOSiR Bukowno odeszło kilka osób. Redakcja skontaktowała się telefonicznie z MOSiR i rozmówca potwierdził, iż w tym czasie kilka osób opuściło dotychczasowe miejsce pracy w MOSiR. Redakcja podejmuje ustalenia celem ustalenia przyczyn odejścia przedmiotowych osób z pracy.

Być może kandydatka Anna Kwaśniewska jest uosobieniem wszelkich cnót (niemalże na miarę Romana Piaśnika) ale jej zachowanie z 10 marca 2024r kiedy to wparowała na prywatny teren bez zgody właściciela aby na jego terenie realizować kampanię wyborczą jego kosztem i nawet nie przeprosiła…daje raczej przykry obraz tej kandydatury.

 

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułZMIANY W KODEKSIE POSTĘPOWANIA CYWILNEGO
Następny artykułKPV oraz VTS PROJECT zapraszają na studia na nowo otwartym kierunku PRAWO TRANSPORTOWE! Uzyskaj 100% dofinansowania!

3 KOMENTARZE

  1. Ta Pani traktuje nie tylko strzelnicę jak swoją, również miejsca parkingowe w centrum Olkusza, ktorych jak wiadomo jest za mało, zostalo zastawione busem oklejonym twarzą pani kandydatki. Kolejne auto, tym razem z twarzą pana męża kandydatki stoi na parkingu przy szpitalu. Jak dla mnie z troską o mieszkańców nie ma to nic wspólnego.

  2. Trwa niepotrzebna nagonka na strzelectwo sportowe. Gdzie jest duch patriotyzmu wśród mieszkańców gminy Olkusz? Chcecie całkiem zlikwidować wszystkie strzelnice? Gdzie jest obrona cywilna?. Czyżby część mieszkańców działa na rzecz obcego wywiadu?, a może to po prostu ludzka nie wiedza, która podatna jest na manipulację.

  3. Pomysłodawcą artykułu jest Pełnomocnik i Właściciel strzelnicy, którzy sami aby dojechać do strzelnicy bezczelnie jeżdżą po.terenach prywatnych mieszkańców okolicznych wsi ! Szok i niedowierzanie, obłuda na każdym kroku.
    Zatem Pełnomocnik „w p a r o w j e” na strzenicę jadąc po naszych gruntach, i nic sobie z tego od miesięcy nie robi ! I nie udaje , że o tym nie wie ! Podobnie jak Ci wszyscy , którzy przyjeżdżają korzystać ze strzelnicy ! Bezczelność!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj