Strona główna Zatrudnienie i pracownicy Szukasz pracowników, lub szukasz pracodawcy? Portal ITuPraca na stałe zawitał na portalu...

Szukasz pracowników, lub szukasz pracodawcy? Portal ITuPraca na stałe zawitał na portalu JazdaPrawna.pl

1063
5/5 (1)

Od teraz chcąc znaleźć odpowiedniego kandydata na stanowisko kierowcy, mechanika, dyspozytora, spedytora lub innego człowieka, bez którego Twoja Firma nie wyobraża sobie funkcjonowania wystarczy, że zaczniesz odwiedzać nas częściej, a kandydatów znajdziesz w zakładce „OFERTY PRACY”.

Portal pracy istnieje już od blisko roku. Każdego dnia pojawiają się tu kolejne nowe oferty pracy, ale nie tylko. W szybkim tempie na portalu przybywa nowych Użytkowników, pracowników chcących podjąć pracę w nowej Firmie. Za pośrednictwem strony możesz bezpośrednio skontaktować się z swoim przyszłym pracownikiem. Korzystanie z portalu, dodawanie ogłoszeń, jak i kontakt bezpośredni, są całkowicie bezpłatne. Możesz dodać tyle ogłoszeń ile zechcesz każdego dnia – bez ograniczeń.

Jeżeli uważasz, że chciałbyś dotrzeć do większego grona zainteresowanych, zamieszczając indywidualną reklamę na portalu – skontaktuj się z redaktorem portalu JazdaPrawna.pl i ustal warunki promocji.

Nasz portal odwiedza, średnio około 12 000 unikatowych Użytkowników w miesiącu, dodawanych jest ponad 200 ogłoszeń pracy w miesiącu (tylko z branży TSL), portal znany jest wśród kierowców w całej Polsce.

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko