Strona główna Strefa unieruchomienia ładunku Unieruchamiaj prawidłowo ładunki już od dziś!

Unieruchamiaj prawidłowo ładunki już od dziś!

1543
0
5/5 (2)

Drodzy Państwo,


zbliża się powoli koniec roku, czyli czas podsumowań i analiz mijającego roku oraz planowania roku następnego i przygotowywania budżetów. To najlepszy czas na to, aby zastanowić się co było nieprawidłowe, co mogło przynieść większe zyski, a co mniejsze straty oraz zaplanować co zrobić, aby poprawić te wszystkie aspekty.

Firma Logistic Technologies, zajmująca się przygotowywaniem profesjonalnych oraz co najważniejsze – prawidłowych instrukcji oraz schematów załadunków, wychodzi Państwu naprzeciw by pomóc w jednym z najgorszych problemów trawiących biznes TSL, czyli prawidłowemu unieruchamianiu ładunków podczas transportu. Problem ten jest jednym z najpoważniejszych problemów w transporcie oraz logistyce i nie jest najgorsze to, że ponad 25% wypadków jest spowodowanych złym unieruchomieniem ładunków, że skutki tych wypadków szacuje się rocznie na 160 mld euro rocznie oraz, że 99,9% ciężarówek jest źle unieruchomionych, tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, że spycha się ten problem pod dywan udając, że wszystko jest w porządku, a winę przerzuca się na innych. To nie jest rozwiązanie problemu, tylko pogłębienie go. Niech nie zaślepi Państwa ignorancja, niewiedza oraz pycha, że „jestem niewinny i to nie ja za to odpowiadam”. Wszyscy za to odpowiadacie, od nadawcy/producenta, do spedytora, operatora wózka widłowego, kończąc na załadowcach i magazynierach. To w głównej mierze Państwo są odpowiedzialni za towar, który jedzie autostradą, a następnie zatrzymuje się gwałtownie na samochodzie osobowym rodziny jadącej na wakacje. Fakty są brutalne. Większość producentów, którzy produkują dobra materialne pomagające nam w codziennym życiu i poprawiające komfort życia, produkują również wypadki, a w konsekwencji śmierć.

Ale nie musi tak być, można to diametralnie odmienić i sprawić, że transport będzie całkowicie bezpieczny dla każdego podmiotu odpowiedzialnego lub uczestniczącego w tym procesie logistycznym.

 

Ta zmiana jest możliwa dzięki takim propozycjom Logistic Technologies jak:

1) Szkolenie z zasad prawidłowego unieruchamiania ładunków podczas transportu – w Modlnicy koło Krakowa (najbliższe 11 października) lub w Państwa firmy. Na szkoleniu tłumaczymy prawidłowe zasady unieruchamiania ładunków podczas transportu i odpowiadamy Państwu na pytanie: „Dlaczego prawnie to właśnie Państwo są za to odpowiedzialni?”

Cena: 7000,00 zł netto (w oddziale firmy) + 3000,00 zł netto (opcjonalnie) analiza kilku dokumentów przewozowych i zaprezentowanie błędów podczas szkolenia.

2) Audyt wstępny prawno-techniczny – usługa, w której Pan Prezes i Wiceprezes przyjeżdżają do Państwa zakładu i sprawdzają, krok po kroku jak Państwa produkt przechodzi w etapach logistycznych, po którym dostają Państwo raport, w którym opisujemy wszystkie Państwa błędy i sugerujemy kroki, jakie należy począć, aby wszystkie te błędy naprawić. Jeśli w firmie okaże się, że wszystko jest dobrze, zgodne z normą PN EN 12 195-1 i wytycznymi Komisji Europejskiej, to zwracamy wszystkie koszty. Ta usługa sprawi, że zaczniesz bezpiecznie wozić swój cenny towar, który pozwala Ci zarabiać pieniądze. Zabezpieczysz siebie przed konsekwencjami, firmę przed stratami milionów pieniędzy i utratą reputacji, a także uchronisz życie niewinnych osób.

Cena: 15.000,00 zł netto

Jeśli więc jesteś jedną z tych osób, która ma wyobraźnię i na tyle mądrą osobą, że zdajesz sobie sprawę z niebezpieczeństwa jakie kryje się w unieruchamianiu ładunków, to weź telefon, zadzwoń i poproś inż. Konrad Kuźmienko o więcej informacji na temat tych usług i kroków, które trzeba poczynić, aby poprawić bezpieczeństwo w transporcie.

Jeśli podasz hasło: E=mc² to od podanych cen dostaniesz 15% zniżki!

 
 
tel: 786-137-850
e-mail: kk@logistictechnologies.pl

Oceń artykuł

Poprzedni artykułJesteś pracodawcą i chcesz współpracować z APT? Te informacje musisz znać!
Następny artykułZmiany w Kodeksie pracy