Strona główna Aktualności Dnia Utrudnienia w tunelach na niemieckiej A4 i szwajcarskiej A2

Utrudnienia w tunelach na niemieckiej A4 i szwajcarskiej A2

466
0
5/5 (1)

W okresie od 11 do 23 września tunel Kȍnigshainer Berge w Gȍrlitz został częściowo zamknięty z powodu remontu. Natomiast tunel Św. Gotarda pozostaje zamknięty do odwołania od dnia 10 września.

Tunel Kȍnigshainer Berge pozostaje całkowicie zamknięty w godzinach nocnych tj. od 21:00-05:00 w okresie od 11 do 23 września, natomiast w dniu 14 września oraz w dniach od 18 do 20 września zamknięta zostanie nitka w kierunku Gȍrlitz. Dodatkowo w dniach 14-16 września oraz w dniach  20-23 września zostanie zamknięta nitka w kierunku Drezna.

Ruch w kierunku Drezna na węźle Kodersdorf został przekierowany z powrotem na autostradę A4 objazdem U4 do węzła Nieder Seifersdorf. Ruch w kierunku Gȍrlitz zostanie przekierowany na węźle Nieder Seifersdorf objazdem U5 objazdem do węzła Kodersdorf z powrotem na A4.

Tunel św. Gotarda został całkowicie zamknięty z powodu uszkodzenia stropu w północnym odcinku. Przyczyna i dokładny rozmiar uszkodzeń nie są znane. Tunel pozostaje całkowicie zamknięty dla ruchu do odwołania. Ruch odbywa się trasą przez przełęcz San Bernardino(A13) oraz przez przełęcz św. Gotarda. Pojazdy ciężarowe czekające w centrach kontroli ruchu na dalszą podróż w Giornico (kanton Ticino) i Riphausen (kanton Uri) zostaną wstrzymane.

 

Karolina Grzelec

prawnik,

Kancelaria Prawna Viggen

Oceń artykuł

Poprzedni artykułCzy Policjanci oszukują pomiary prędkości fotoradarami ?
Następny artykułPaździernikowe ograniczenia w ruchu
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj