Strona główna Informacje prawne VTS – program prawny do sprawdzenia Twojego wynagrodzenia!

VTS – program prawny do sprawdzenia Twojego wynagrodzenia!

1013
0
5/5 (1)

VTS – program prawny do sprawdzenia Twojego wynagrodzenia! VTS już jest! Jedyny na rynku program prawny, który pozwoli kierowcy, zdalnie z domu lub z kabiny samochodu sprawdzić poprawność swojego wynagrodzenia. Wszystko to dzięki spółce VTS Project Sp. z o.o., która opracowała program prawny służący do prawidłowego i legalnego wyliczania wynagrodzeń, godzin nadliczbowych i dyżurów oraz diet i ryczałtów. Teraz każdy kierowca, który nie jest pewny wyliczenia własnego wynagrodzenia może sprawdzić jego poprawność. W tym celu należy skontaktować się z przedstawicielem firmy VTS Project i uzyskać hasło oraz login do systemu VTS oraz postępować zgodnie ze wskazaniami producenta oprogramowania.

To jedyny program prawny, który od początku do końca został zaprojektowany przez prawników polskiego i międzynarodowego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i dlatego wyniki, (w tym także wysokość wynagrodzenia), wygenerowane za pomocą programu VTS mogą zasadniczo różnić się od wyników (kwot) uzyskanych przy zastosowaniu innych metod obliczeniowych. Program VTS został oparty na obowiązujących przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i nie pozwala na nielegalne zaniżanie wymiaru czasu pracy i wynagrodzeń, dodatków i świadczeń z tytułu podróży służbowej.

VTS umożliwia kierowcom po raz pierwszy w historii dokonać zdalnej weryfikacji (porównania względem wartości wyliczonych w innych pozaprawnych oprogramowaniach) naliczanych im wynagrodzeń, dodatków i świadczeń z tytułu podróży służbowych oraz wyliczenia oskładkowań ZUS, US, a także prawidłowości wyliczania im płacy minimalnej w krajach UE. VTS umożliwia weryfikację prawidłowości wyliczenia wysokości płacy minimalnej obowiązującej w Niemczech i Francji.   

   Warto dodać, że VTS działa na przeglądarce strony www, dzięki czemu z dowolnego komputera, laptopa, smartfona, jak również z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze czasu, kierowca nawet bezpośrednio z kabiny pojazdu może sprawdzić wiarygodność swojego wynagrodzenia, dodatków i świadczeń z tytułu podróży służbowej!

 

Chcesz sprawdzić poprawność swojego wynagrodzenia?

Zadzwoń pod nr telefonu: 606 589 800,

lub napisz e-maila pod adres: jf@viggen.pl

i uzyskaj dostęp do programu, dzięki czemu zweryfikujesz faktyczną kwotę własnego wynagrodzenia!

 

Oferta weryfikacji wynagrodzenia dostępna jest także dla firm transportowych oraz biur księgowych i rachunkowych.

Oceń artykuł

Poprzedni artykuł8 ton granitu przewożone bez żadnego zabezpieczenia
Następny artykułLublin: będzie zakaz dla TIR-ów w mieście?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj