Strona główna Aktualności Dnia VTS Project: Moduł e-urlopówki – wygeneruj niekwalifikowany podpis elektroniczny w kilka sekund!

VTS Project: Moduł e-urlopówki – wygeneruj niekwalifikowany podpis elektroniczny w kilka sekund!

518
0
5/5 (6)

Zespół VTS Project informuje o usprawnieniu funkcjonalności generowania niekwalifikowanego podpisu elektronicznego w module e-urlopówki (nie ma już konieczności instalowania osobnego programu). Dzięki naszej aktualizacji, taki podpis wygenerują Państwo dosłownie w kilka sekund!

Aby wygenerować podpis elektroniczny do podpisywania e-urlopówki, wybieramy z głównego MENU opcję „Generator kluczy PFX” – Z tego poziomu możemy wygenerować podpis zarówno dla firmy jak i kierowcy.Generowanie podpisu dla firmyWybieramy opcję dla firmy

Następnie uzupełniamy odpowiednie pola:

*Ważność certyfikatu określamy w latach, np. 1, 3, 5

Kolejno, zaznaczamy opcję wysyłki klucza na podany adres e-mail. Klikamy „Dalej”

Klucz z niekwalifikowanym podpisem elektronicznym zostanie wygenerowany w programie oraz przesłany mailem. Pliki należy zapisać oraz zapamiętać hasło (plik oraz hasło będą wykorzystywane każdorazowo do podpisywania e-urlopówek). W taki sam sposób wygenerują Państwo podpisy elektroniczne dla każdego z kierowców.

 

Zespół VTS Project

Oceń artykuł

Poprzedni artykułTransport na potrzeby własne od A do Z. Definicje. Podstawy prawne. Przydatne informacje
Następny artykułKolejna rekomendacja dla autorskiego wzoru umowy Kancelarii Prawnej Viggen!
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj