Strona główna Informacje prawne Ważne dla przewoźników osób do 50 kilometrów

Ważne dla przewoźników osób do 50 kilometrów

1863
0
5/5 (1)

Ważne dla przewoźników osób do 50 kilometrów. Poniżej wskazujemy wykaz różnic występujących pomiędzy wersjami programu BUS MANAGER a BUS MANAGER+, która w ubiegłym tygodniu weszła na Polski rynek. Prezentujemy listę sześciu argumentów przemawiających za skorzystaniem z nowej wersji programu.

 

1. Użytkownik samodzielnie, prosto i szybko może wprowadzić rozkłady jazdy w celu stworzenia obowiązkowego harmonogramu (bez zewnętrznej pomocy informatycznej) – Ta Prostota pozwala na znaczną oszczędność czasu a przede wszystkim nie ma potrzeby wikłania się w skomplikowane obliczenia matematyczne. Dzięki temu też program jest znacznie tańszy od poprzednika (średnio o 50%).

2. Możliwe jest drukowanie w każdej chwili „rozkładu jazdy” odrębnie dla każdego z przystanków na dowolnej linii. Dzięki tej funkcji, zbędne staje się zlecanie firmom zewnętrznym przygotowywania rozkładów.

3. Po wprowadzeniu danych harmonogramy wykonywane są w czasie od kilku sekund do kilku minut (w zależności od ilości kierowców – znacznie szybciej w porównaniu z poprzednią wersją), co umożliwia poznanie efektów własnej pracy praktycznie natychmiast.

4. Program umożliwia wykonanie „harmonogramu” w taki sposób aby:

– wyliczyć najniższe koszty dla przewoźnika lub

– wykorzystać wszystkich dostępnych kierowców w firmie.

5. w szybki i prosty sposób staje się możliwe podłączenie modułu „ewidencji czasu pracy kierowców” i przetworzenie „harmonogramu” na ewidencję czasu pracy kierowców (w ciągu od kilku sekund do kilku minut w zależności od ilości kierowców).

6. moduł płacowy pozwala wyliczyć wynagrodzenie dla kierowców w nawiązaniu do zapisów ewidencji czasu pracy kierowców.

Te wszystkie czynniki sprawiły, że proponowane rozwiązanie zdobywa coraz szersze grono odbiorców. BUS MANAGER+ zgodnie z planem początkowym dedykowany jest do wszystkich firm posiadających przewóz regularny osób do 50 km.

„Przygotowaliśmy propozycję dla wszystkich firm różnicując cenę pod kątem ilości kierowców zatrudnionych w firmie, teraz naprawdę na zakup BUS MANAGERA + może pozwolić sobie zarówno mały jak i duży przewoźnik. Tak proste rozwiązania okazały się trafne, bo obecnie z aplikacji korzystają zarówno firmy które załóżmy posiadają dwóch jak i dwustu kierowców” – mówi nam kierownik ds. sprzedaży działu handlowego firmy INVENT SOFTWARE (producenta oprogramowania) – Jacek Rollauer.

„Dzięki tej aplikacji wreszcie możemy myśleć o tym co najważniejsze dla naszej firmy, o tym żeby jeździć a nie o papierach” – mówi właściciel firmy Interpalm z Małopolski.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułJak uniknąć kary za przekroczony czas jazdy na tachografie cyfrowym?
Następny artykułKolejny błąd w tłumaczeniu rozporządzenia 561/2006 WE