Strona główna Informacje prawne Ważne dla przewoźników osób do 50 kilometrów

Ważne dla przewoźników osób do 50 kilometrów

1256

Ważne dla przewoźników osób do 50 kilometrów. Poniżej wskazujemy wykaz różnic występujących pomiędzy wersjami programu BUS MANAGER a BUS MANAGER+, która w ubiegłym tygodniu weszła na Polski rynek. Prezentujemy listę sześciu argumentów przemawiających za skorzystaniem z nowej wersji programu.

 

1. Użytkownik samodzielnie, prosto i szybko może wprowadzić rozkłady jazdy w celu stworzenia obowiązkowego harmonogramu (bez zewnętrznej pomocy informatycznej) – Ta Prostota pozwala na znaczną oszczędność czasu a przede wszystkim nie ma potrzeby wikłania się w skomplikowane obliczenia matematyczne. Dzięki temu też program jest znacznie tańszy od poprzednika (średnio o 50%).

2. Możliwe jest drukowanie w każdej chwili „rozkładu jazdy” odrębnie dla każdego z przystanków na dowolnej linii. Dzięki tej funkcji, zbędne staje się zlecanie firmom zewnętrznym przygotowywania rozkładów.

3. Po wprowadzeniu danych harmonogramy wykonywane są w czasie od kilku sekund do kilku minut (w zależności od ilości kierowców – znacznie szybciej w porównaniu z poprzednią wersją), co umożliwia poznanie efektów własnej pracy praktycznie natychmiast.

4. Program umożliwia wykonanie „harmonogramu” w taki sposób aby:

– wyliczyć najniższe koszty dla przewoźnika lub

– wykorzystać wszystkich dostępnych kierowców w firmie.

5. w szybki i prosty sposób staje się możliwe podłączenie modułu „ewidencji czasu pracy kierowców” i przetworzenie „harmonogramu” na ewidencję czasu pracy kierowców (w ciągu od kilku sekund do kilku minut w zależności od ilości kierowców).

6. moduł płacowy pozwala wyliczyć wynagrodzenie dla kierowców w nawiązaniu do zapisów ewidencji czasu pracy kierowców.

Te wszystkie czynniki sprawiły, że proponowane rozwiązanie zdobywa coraz szersze grono odbiorców. BUS MANAGER+ zgodnie z planem początkowym dedykowany jest do wszystkich firm posiadających przewóz regularny osób do 50 km.

„Przygotowaliśmy propozycję dla wszystkich firm różnicując cenę pod kątem ilości kierowców zatrudnionych w firmie, teraz naprawdę na zakup BUS MANAGERA + może pozwolić sobie zarówno mały jak i duży przewoźnik. Tak proste rozwiązania okazały się trafne, bo obecnie z aplikacji korzystają zarówno firmy które załóżmy posiadają dwóch jak i dwustu kierowców” – mówi nam kierownik ds. sprzedaży działu handlowego firmy INVENT SOFTWARE (producenta oprogramowania) – Jacek Rollauer.

„Dzięki tej aplikacji wreszcie możemy myśleć o tym co najważniejsze dla naszej firmy, o tym żeby jeździć a nie o papierach” – mówi właściciel firmy Interpalm z Małopolski.

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy