Strona główna Aktualności Dnia Wstrzymany ruch ciężarówek w Chełmie!

Wstrzymany ruch ciężarówek w Chełmie!

438
0
No Ratings Information Message

Od dnia 17.01.2023 roku na drodze krajowej nr. 12 i drodze wojewódzkiej nr. 844 w Chełmie trwa protest rolników z Agrounii. Z tego powodu ruch ciężarówek przez miasto został całkowicie wstrzymany.
Protest zablokował ulicę Rejowiecką na odcinku od Ronda Dmowskiego do skrzyżowania z ulicą Szpitalną w Chełmie. Dojeżdżając do Chełma można również natknąć się na zator od strony Lublina na wysokości miejscowości Janów.
Drogą krajową nr 12 od strony Janowa do Chełma wjechało około 150 ciągników rolniczych i samochodów osobowych. Podobna liczba pojazdów wjechała do miasta drogą wojewódzką nr 844 od strony Hrubieszowa. Dane dotyczące liczby pojazdów uczestniczących w proteście są jednak szacunkowe i mogą ulec zmianie.
Policja z powodu protestu całkowicie wstrzymała ruch samochodów ciężarowych na odcinku drogi krajowej numer 12 przebiegającej przez Chełm. Samochody osobowe kierowane są na ulicę Lubelską. Utrudnienia w ruchu mogą wystąpić również na innych drogach dojazdowych prowadzących do Chełma oraz głównych ulicach miasta. Zgromadzenie środowisk rolniczych zostało zgłoszone przez organizatorów i uzyskało zgodę Urzędu Miasta Chełm. Rolnicy z Agrounii protestują przeciwko importowi zboża i innych płodów rolnych z Ukrainy. Protest rolników ma potrwać do czwartku 19 stycznia 2023 roku, do godz. 11:00.

Karolina Grzelec,

prawnik,

Kancelaria Prawna Viggen

Oceń artykuł

Poprzedni artykułTyrol – zakazy dla ciężarówek Euro 5, obowiązkowe postoje w soboty oraz inne zmiany od stycznia 2023
Następny artykułStrajki we Francji. Możliwe utrudnienia
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj