Strona główna Aktualności Dnia Wyjątkowe spotkanie z Noblistami – Kancelaria Prawna Viggen gościem na gali wręczenia...

Wyjątkowe spotkanie z Noblistami – Kancelaria Prawna Viggen gościem na gali wręczenia nagród Akademii Kopernikańskiej!

1261
0
5/5 (7)

20 czerwca br., Zespół Kancelarii Prawnej Viggen (delegacja w składzie – Prezes – dr Mariusz Miąsko, v-ce Prezes Małgorzata Miąsko, dyrektor generalna – Anna Nieć-Mrzygłód oraz kierownik działu procesowego KPV – Anna Łydka) miał zaszczyt gościć na (pierwszej w historii) uroczystości wręczenia nagród Akademii Kopernikańskiej. Gala odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Przypominamy, że nasz Zespół w trakcie kilku ostatnich miesięcy uczestniczył w pracach nad statutem oraz tworzeniem dokumentacji Akademii Kopernikańskiej.

Laureatami Nagród Kopernikańskich zostali nobliści w dziedzinie fizyki –  astronom i kosmolog prof. P. James E. Peebles oraz fizyk prof. Barry C. Barish.

Nagrody przyznawane przez Prezydium Akademii Kopernikańskiej, to forma docenienia dorobku naukowców, którzy „przesuwają granice dotychczasowego poznania ludzkości.”

W trakcie uroczystej gali, został odczytany list od premiera Mateusza Morawieckiego:

(…)

To wyróżnienie w dziedzinie nauki, jest realizacją koncepcji docenienia dorobku najdoskonalszych badaczy, których prace poszerzają granice ludzkiego poznania”

(…)

W uroczystości wzięli również udział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek oraz sekretarz stanu, Pełnomocnik Rządu do spraw rozwoju i umiędzynarodowienia edukacji i nauki Tomasz Rzymkowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali:

       

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułKancelaria Prawna Viggen adresatem podziękowań od długoletniego Klienta!
Następny artykułKancelaria Prawna Viggen w programie „Po stronie prawdy” – walczymy o dofinansowania z UE na bardziej ergonomiczne budynki!
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj