Strona główna Aktualności Dnia Kancelaria Prawna Viggen w programie „Po stronie prawdy” – walczymy o dofinansowania...

Kancelaria Prawna Viggen w programie „Po stronie prawdy” – walczymy o dofinansowania z UE na bardziej ergonomiczne budynki!

568
0
5/5 (4)

Kancelaria Prawna Viggen oraz Stowarzyszenie Inżynierów Instalacji Budowalnych „Ekologiczny Budynek” interweniują po raz kolejny w sprawie branży wentylacyjnej.

W programie „Po stronie prawdy”, który został wyemitowany 21.06 br. wzięli udział – dr Mariusz Miąsko – Prezes Kancelarii Prawnej Viggen, a zarazem v-ce Prezes Stowarzyszenia „Ekologiczny Budynek”, Anna Nieć Mrzygłód – dyrektor generalna Kancelarii Prawnej Viggen, a także Zenon Koszorz oraz Piotr Słoma – kolejno Prezes oraz v-ce Prezes Stowarzyszenia „Ekologiczny Budynek”.

Kancelaria Prawna Viggen od lat reprezentuje Stowarzyszenie „Ekologiczny Budynek”, podejmując szeroki zakres działań we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, któremu przedstawiamy szereg różnego rodzaju rozwiązań mających na celu wprowadzenie lepszej, bardziej ergonomicznej i korzystniejszej  dla obywateli realizacji funkcjonowania budynków.

W ostatnim czasie, Zespół KPV przygotował i zaproponował wprowadzenie poprawek w obszarze art. 151 oraz art. 152 Rozporządzenia o warunkach zabudowy, które mają na celu zmiany w przepisach w zakresie wprowadzenia obowiązku stosowania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła przy budynkach powyżej 250 m². Rozwiązanie to zabezpieczyłoby interesy wszystkich osób, które planują wybudować dom jednorodzinny i które mogłyby uzyskać na ten cel dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji w programie interwencyjnym „Po stronie prawdy”.

Audycja dostępna pod linkiem od ok. 6:00 min. :

https://tv-trwam.pl/film/vod.129626-po-stronie-prawdy-168 

Sprawdź nasze interwencje dla branży wentylacyjnej:

Czytaj więcej:

Kancelaria Prawna Viggen w walce o prawa branży wentylacyjnej w Ministerstwie Infrastruktury

Zespół KPV w walce o prawa branży wentylacyjnej

Oceń artykuł

Poprzedni artykułWyjątkowe spotkanie z Noblistami – Kancelaria Prawna Viggen gościem na gali wręczenia nagród Akademii Kopernikańskiej!
Następny artykułKuriozalne kontrole NFZ. Zespół KPV w obronie lekarzy w programie „Po stronie prawdy”
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj