Strona główna Aktualności Dnia Wykład dla branży transportowej, który przyciąga tłumy

Wykład dla branży transportowej, który przyciąga tłumy

718
0
No Ratings Information Message

Dr Mariusz Miąsko Prezes Kancelarii Prawnej Viggen poprowadzi w Poznaniu 28 listopada wykład dla branży transportowej, na którym dowiesz się między innymi:

Program

– dlaczego firmy transportowe nie mogą uzyskać dokumentu A – 1? (praktyczne porady)

– dlaczego błędnie wypełniony wniosek o wydanie druku A – 1 generuje wielomilionowe roszczenia do przewoźnika?

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE – ZADZWOŃ: 606 589 800

– w 2018 roku wejdą nowe uregulowania dotyczące odpowiedzialności za unieruchomienie ładunków – czy to prawda, że prawie cała odpowiedzialność za szkody w przewozie będzie spoczywała po stronie nadawcy a nie przewoźniku?

 – czy po przeczeniu TK (K 11/15) wolno zwolnić z opodatkowania ryczałty noclegowe zaliczone na poczet płacy minimalnej pracowników delegowanych? Analiza problematyki uzyskania Interpretacji Indywidualanej z ZUS i US.

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE – ZADZWOŃ: 606 589 800

 – w listopadzie rusza Krajowy Rejestr Elektroniczny rejestrujący najpoważniejsze naruszenia – czy już wiesz że ponad 50% firm może utracić licencję na okres do 3 lat? Jak się bronić? (analiza prawna + film z Parlamentu Europejskiego)

– dlaczego zatrudniając kierowcę na umowę cywilnoprawną masz 30 różnych korzyści ekonomicznych i formalnych? (analiza korzyści)

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE – ZADZWOŃ : 606 589 800

– w jaki sposób można zamienić legalnie kierowcy umowę o pracę na umowę cywilnoprawną?

– dlaczego zastosowanie umowy cywilnoprawnej opłaca się w przypadku kierowców delegowanych za granicę w kontekście płacy minimalnej?

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE – ZADZWOŃ: 606 589 800

– dlaczego warto zapisać w regulaminach 49 instrumentów prawa pracy w regulaminach wewnątrzzakładowych i zaoszczędzić statystycznie 1 mln zł/100 kierowców i przeciwdziałać roszczeniom? (omówienie wybranych instrumentów prawa pracy)

– dlaczego i jakie nowe korzyści od początku 2017 roku po raz pierwszy w historii prawa pracy mogą czerpać z posiadania regulaminów pracy i wynagradzania nawet małe firmy zatrudniające do 20 pracowników?

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE – ZADZWOŃ: 606 589 800 

O prelegencie

Mariusz Miąsko: doktor Nauk Prawnych UJ (specjalność Prawo Pracy), Autor ponad 230 publikacji prawnych, Autor i współautor ponad 175 interwencji prawnych do instytucji krajowych oraz unijnych, Autor projektów ustaw, Wykładowca, Założyciel i współwłaściciel największej polskiej firmy prawniczej branży TSL – Kancelaria Prawna Viggen Sp.j, prezes Stowarzyszenia URKSiTD „Najlepsza Droga”, Ekspert udzielający od 17 lat dziesiątek wywiadów dla polskich mediów, uczestnik prac Podkomisji Transportu w Sejmie RP w zakresie nowelizacji ustawy o czasie pracy kierowców i ustawy o transporcie drogowym, wynalazca, Pomysłodawca i twórca programów komputerowych dla branży transportowej. 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułMax 3 tygodnie na odbiór odpoczynku tygodniowego skróconego? Niekoniecznie!
Następny artykułBędzie dofinansowanie S6 na Pomorzu Zachodnim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj