Strona główna Aktualności Dnia Zmiany stawek wynagrodzenia minimalnego w Europie

Zmiany stawek wynagrodzenia minimalnego w Europie

437
5/5 (8)

Zmiany stawek wynagrodzenia minimalnego w Europie. W związku ze zbliżającym się przełomem roku w wielu krajach europejskich, w których obowiązują ustawowe stawki wynagrodzenia minimalnego dochodzi do zmian tych stawek i ustalenia ich nowego wymiaru. Do zmian tych dochodzi również w krajach, w których ustawowe stawki wynagrodzenia minimalnego nie istnieją, a gdzie stawki te określają poszczególne układy zbiorowe pracy.

Zmiany stawek wynagrodzenia minimalnego w Europie

W związku z faktem, iż do zmiany stawek doszło już w Holandii i Niemczech, a w krajach takich jak Austria czy Francja nadal ustalane są nowe stawki zachęcamy Państwa do śledzenia naszego portalu, w którym na bieżąco informować będziemy o tym co dzieje się w tych krajach w kwestii wynagrodzenia minimalnego. Zapraszamy również po więcej informacji do kontaktu telefonicznego z Kancelarią Prawną Viggen sp.j.: (12) 637-24-57.

 

 

 

Niniejszy dokument podlega ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 06.90.631 z późn. zm.)

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here