Strona główna Aktualności Dnia Akcja #otwieraMY. Co z mandatami za prowadzenie działalności w lockdownie?

Akcja #otwieraMY. Co z mandatami za prowadzenie działalności w lockdownie?

193
5/5 (2)

Kancelaria Prawna Viggen Sp.j. oferuje pomoc branżom, które będąc w trudnej sytuacji ekonomicznej zdecydowały się na kontynuowanie działalności mimo obostrzeń.

Nieustannie docierają do nas informacje o kolejnych punktach gastronomicznych (restauracja w Cieszynie, restauracje w Krakowie), zakładach fryzjerskich, czy hotelach, które w związku z głośnym wyrokiem sądu https://jazdaprawna.pl/lockdown-niezgodny-z-konstytucja-wyrok-sadu/ postanowiły ponownie otworzyć się dla swoich klientów. Powstała nawet interaktywna mapa wolnego biznesu. Przedsiębiorcy są zdenerwowani i rozgoryczeni, gdyż końca lockdownu w zasadzie nie widać. Firmy nie mają już nic do stracenia – walczą, gdyż w przeciwnym razie stracą swoje lokale i pracę. Na portalach społecznościowych organizowane są zbiórki pieniędzy na mandaty.

Kancelaria Prawna Viggen już od początku uczestniczyła w tej walce – udzielamy pomocy przedsiębiorcom, którzy ponieśli straty w wyniku niekonstytucyjnych działań urzędników i państwa. Pomożemy w przygotowaniu oraz poprowadzeniu procesu przeciwko instytucjom państwowym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze spraw trudnych i skomplikowanych. W trakcie naszej działalności udało nam się uchronić przed upadkiem wiele branż gospodarki – m. in. rolniczą (owoców miękkich), wentylacyjną i tytoniową.

Kancelaria Prawna Viggen Sp.j. słynie ze unikalnych kompetencji oraz skuteczności w zakresie powierzonych zadań.

Przedstawiciele wielu branż w dużej mierze zawdzięczają nam swój sukces gospodarczy lub funkcjonowanie np. branży: rolniczej (owoców miękkich), transportowej, wentylacyjnej, polskich przedsiębiorstw tytoniowych etc…

Kancelaria Prawna Viggen Sp.j. prawdopodobnie jako pierwszy zespół prawny w historii  polskiego parlamentaryzmu otrzymała oficjalne podziękowania z mównicy Sejmu RP w uznaniu realizacji strategicznie ważnych i szczególnie trudnych projektów.

Z unikalnych na skalę kraju kompetencji Kancelarii Prawnej Viggen Sp.j. korzystali dotychczas przedsiębiorcy wielu branż, rolnicy, liczne Ministerstwa, KPRM, Sejm RP, Senat RP, Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, Rzecznik MiŚP, Urzędy Wojewódzkie, Samorządy, Instytucje kontrolne, Związki Zawodowe etc…

Unikalny w skali kraju zakres kompetencji oraz realizacji Kancelarii Prawnej Viggen obrazują informacje zawarte na następujących stronach internetowych:

www.viggen.pl

www.mariuszmiasko.pl

https://mariuszmiasko.pl/o-autorze-bloga/

Zatem jeśli Twoja firma doświadczyła negatywnych skutków trak zwanego „lockdownu” i chcesz wytoczyć z tego tytułu powództwo, pozostajemy do dyspozycji:

kontakt – biuro1@viggen.pl, jak@viggen.pl tel. 509 982 577, 519 140 984

Zadzwoń, zapytaj, porozmawiaj…

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here