Strona główna Aktualności Dnia Komunikat do Premiera w sprawie dyskryminacji ludzi niezaszczepionych

Komunikat do Premiera w sprawie dyskryminacji ludzi niezaszczepionych

636
5
1.67/5 (48)

Przesyłam krytyczny komunikat przedstawiciela strony społecznej do Prezesa Rady Ministrów w sprawie rzekomej akceptacji strony społecznej na wprowadzenie przymusu szczepień pracowników (20.01.2022r)

Szanowny Panie Premierze, jako Prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców „Najlepsza Droga” wyrażam KATEGORYCZNY SPRZECIW wobec koncepcji wprowadzenia obowiązkowych szczepień !!! Jesteśmy całkowicie przeciwni tezom prezentowanym w Radzie Dialogu Społecznego w zakresie obowiązku szczepień na covid.

Jako doktor nauk prawnych UJ podkreślam, że wszelkie regulacje nakazujące szczepienia preparatem eksperymentalnym są bezprawne z MOCY PRAWA, co wprost wynika z regulacji Konstytucji RP i ani Rada Dialogu Społecznego ani Parlament RP nie posiada zdolności zmiany tego stanu bez zmiany Konstytucji.

Przede wszystkim jednak fałszywa jest teza prezentowana na forum RDS, jakoby strona społeczna pracodawców wnioskowała o obowiązkowe szczepienia – przeciwnie, pracodawcy skupieni w reprezentowanych przeze mnie stowarzyszeniach są za poszanowaniem Konstytucji RP oraz poszanowaniem wolnego wyboru każdego obywatela w zakresie szczepień przeciwko Covid, co wynika z prawa do godności człowieka, stanowiącego fundament Praw Człowieka.

Jednocześnie podkreślam, że najwybitniejszy autorytet medyczny na świecie w zakresie wirusologii, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny i mRNA prof Lux Montagnier wskazuje na fatalne skutki przedłużenia pandemii w wyniku realizacji masowych szczepień.

Poniżej dołączyłem link do wywiadu z profesorem Łuc Montagnier. Pozdrawiam serdecznie dr Mariusz Miąsko https://rumble.com/vsp1vd-luc-montagnier-wsptwrca-technologii-mrna-do-lekarzy-nie-zachowujcie-si-jak-.html

dr Mariusz Miąsko

Oceń artykuł

Poprzedni artykułPakiet Mobilności – do 3700 tys. zł/mies. oszczędności w wynagrodzeniach kierowców z nowym rodzajem umowy
Następny artykułList otwarty do Ministra Edukacji w sprawie absurdalnych ograniczeń nauczania stacjonarnego

5 KOMENTARZE

    • a czy przypadkiem nie było tak, że rekordy zachorowań ogłosiły kraje najbardziej wyszczepione? Izrael i Wielka Brytania ? No tak właśnie byłó – wiec dajmy spokój już z tą nagonką szczepieniową – kto chce niech się szczepi a kto nie chce niech nie będzie uszczęśliwiany na siłę. Jeśli kolega czuje się odpowiedzialny za zdrowie innych, proponuję iść do sklepu i przy kasie odbierać wszystkim fajki, alkohol i przede wszystkim słodycze, cukier, mięso z dodatkami chemicznymi, pieczywo z dodatkami chemicznymi, owoce po opryskach preparatami kancerogennymi – wówczas kolega ochroni przed śmiercią 100xwięcej ludzi niż przed niejakim, bezobjawowym Covidem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj