Strona główna Aktualności Dnia KPV oraz VTS PROJECT zapraszają na studia na kierunku logistyka! Zapisz się...

KPV oraz VTS PROJECT zapraszają na studia na kierunku logistyka! Zapisz się do 31 stycznia i odbierz bonifikatę

384
0
5/5 (3)

Kancelaria Prawna Viggen oraz VTS Project Sp. z o.o. – Partnerzy Uczelni Metropolitalnej w Katowicach, zapraszają na studia licencjackie na kierunku LOGISTYKA. Do wyboru dostępne są dwie atrakcyjne specjalności – Menedżer logistyki oraz Transport i Spedycja.

Zapisz się na studia już teraz i odbierz swoją bonifikatę:

  • 300 zł – dla osób, które zarejestrują się on-line i złożą komplet dokumentów od dnia 1 stycznia 2024 r. do dnia 31 stycznia 2024 r.
  • 200 zł – dla osób, które zarejestrują się on-line i złożą komplet dokumentów od dnia 1 lutego 2024 r. do dnia 14 lutego 2024 r.

Kancelaria Prawna Viggen oraz VTS Project partnerami Metropolitan University!

Menedżer logistyki

O kierunku

Uzyskany tytuł: Licencjat
Czas trwania: 6 semestrów
Język: PL
Tryb: niestacjonarny – hybrydowy
Początek semestru: 01.03.2024

Specjalność Menedżer logistyki skupia się na kształtowaniu umiejętności związanych z organizacją i zarządzaniem procesami logistycznymi w przedsiębiorstwach oraz instytucjach publicznych. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu planowania, projektowania, realizacji oraz kontroli procesów logistycznych, w tym także transportowych i magazynowych. Ponadto, omawiane są zagadnienia związane z analizą i optymalizacją łańcucha dostaw oraz wykorzystaniem nowoczesnych technologii w zarządzaniu logistyką.

Podczas studiów zdobędziesz umiejętności związane z:

  • planowaniem procesów logistycznych,
  • projektowaniem systemów magazynowych i transportowych,
  • koordynacją działań w ramach łańcucha dostaw,
  • analizą i optymalizacją procesów logistycznych,
  • stosowaniem narzędzi informatycznych w zarządzaniu logistyką,
  • negocjacjami handlowymi z dostawcami i partnerami biznesowymi,
  • zarządzaniem zespołami pracowników logistycznych,
  • sporządzaniem raportów i analiz dotyczących efektywności procesów logistycznych.

Praca dla Ciebie

Absolwenci studiów Logistyka – menedżer logistyki mogą pracować w przedsiębiorstwach produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz w firmach logistycznych. Mogą pracować na stanowiskach związanych z planowaniem, projektowaniem i realizacją procesów logistycznych, zarządzaniem magazynami, transportem i dystrybucją. Absolwenci mogą również podejmować pracę w przedsiębiorstwach handlowych, które prowadzą działalność logistyczną lub w dziale logistyki w instytucjach publicznych.

Transport i spedycja

O kierunku

Uzyskany tytuł: Licencjat
Czas trwania: 6 semestrów
Język: PL
Tryb: niestacjonarny – hybrydowy
Początek semestru: 01.03.2024

Specjalność Transport i spedycja skupia się na zagadnieniach związanych z organizacją i zarządzaniem transportem oraz procesem spedycyjnym. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu prawa transportowego, logistyki, ekonomii, ładunków, magazynowania i transportu międzynarodowego.
W trakcie studiów nauczysz się, jak zaplanować i zorganizować przewóz towarów, wykorzystując różne środki transportu, takie jak samochody ciężarowe, pociągi, statki czy samoloty. Poznają także zasady funkcjonowania procesu spedycyjnego, w tym procedury celne i ubezpieczeniowe oraz sposoby rozwiązywania problemów związanych z przewozami.

Praca dla Ciebie

Absolwenci studiów Logistyka – Transport i spedycja mogą pracować w w firmach zajmujących się organizacją transportu, spedycją, logistyką, a także w instytucjach związanych z transportem i przewozami, takich jak porty, lotniska czy spółki kolejowe. Mogą pełnić funkcje menedżerskie, zajmując się planowaniem i organizacją transportu i spedycji, a także pracować w działach zarządzania, planowania produkcji i dystrybucji, magazynów czy zaopatrzenia.

Więcej informacji, zapisy:

https://metropolitalna.edu.pl/course/logistyka/

Oceń artykuł

Poprzedni artykułProf. Mariusz Miąsko o pilnej potrzebie zmiany systemu ochrony prezydenta
Następny artykułAplikacja VTS: NOWOŚĆ – generowanie masowej ewidencji dla kierowców
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj