Strona główna Informacje prawne KREPTD – najpoważniejsze naruszenia (NN) – #14

KREPTD – najpoważniejsze naruszenia (NN) – #14

1366
0
5/5 (1)

Szanowni Państwo,

przypominamy, że na naszym portalu prezentujemy zestawienie naruszeń, za które firma może utracić „dobrą reputacją”.

Dziś kolejna grupa najpoważniejszych naruszeń:

5. Grupy naruszeń przepisów dyrektywy 2014/45/UE (2) (okresowe badania zdatności do ruchu drogowego) i dyrektywa 2014/47/UE (3) (drogowa kontrola techniczna)

Art. 12 ust. 2 dyrektywy 2014/47/UE

Nieutrzymywanie pojazdu w stanie zapewniającym bezpieczeństwo i w stanie zdatności do ruchu drogowego powodujące bardzo poważną usterkę układu hamulcowego, połączeń układu kierowniczego, kół/opon, zawieszenia lub podwozia lub innego wyposażenia mogącą spowodować bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego prowadzące do podjęcia decyzji o unieruchomieniu pojazdu – NAJPOWAŻNIEJSZE NARUSZENIE

Przypominamy, że już jedno NN wszczyna procedurę o utratę „dobrej reputacji”.

 

W związku z powyższym, uwzględniając specyfikę wymienionego naruszenia, wpływających bezpośrednio na utratę dobrej reputacji przez firmę transportową, sugeruje się skorzystanie z oprogramowania do wykrywania: Poważnych Naruszeń, Bardzo Poważnych Naruszeń oraz Najpoważniejszych Naruszeń. Oprogramowanie stworzone w tym celu przez spółkę VTS, przygotuje firmę z wyprzedzeniem przed kontrolą, której powinna spodziewać się każda firma.  Zapytania w sprawie dostępu do programu prosimy kierować bezpośrednio na: kontakt@vtsproject.pl.

 

Jednocześnie informujemy, że Kancelaria Prawna Viggen sp.j. prowadzi już kilka spraw o cofnięcie uprawnień z naruszeń systemu K.R.E.P.T.D. Jeśli potrzebują Państwo porady eksperta w tym zakresie proszę dzwonić pod numer: (12) 637 24 57.

Wykaz wszystkich naruszeń dostępny jest pod adresem: https://jazdaprawna.pl/naruszenia-kreptd/.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułKREPTD – najpoważniejsze naruszenia (NN) – #13
Następny artykułSpotkania z ministrami transportu Litwy, Czarnogóry i Japonii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj