Strona główna Aktualności Dnia „Po stronie prawdy”: Podsumowanie roku 2021 z dr Mariuszem Miąsko

„Po stronie prawdy”: Podsumowanie roku 2021 z dr Mariuszem Miąsko

129
5/5 (2)

Dr Mariusz Miąsko, prezes Kancelarii Prawnej Viggen, Logistic Technologies oraz Stowarzyszenia Uczestników Rynku Komunikacji Samochodowej i Transportu Drogowego „Najlepsza Droga” podsumowuje rok 2021 w programie „Po stronie prawdy”.

Kończący się rok obfitował w wiele ważnych interwencji Zespołu Kancelarii Prawnej Viggen. Na antenie programu „Po stronie prawdy” poruszaliśmy w ostatnich miesiącach bieżące kwestie społeczne i prawne, które z różnych względów spotykały się ze zdecydowanym sprzeciwem zainteresowanych środowisk.

Przypomnijmy, że w roku 2021 r. na tapet wzięliśmy przede wszystkim:

  • Kontrowersje dotyczące Ustawy o broni i amunicji;
  • Obronę polskiej branży wentylacyjnej;
  • Problemy Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie;
  • Kontrowersje związane z wdrożeniem Pakietu Mobilności do polskiego porządku prawnego.

Co istotne, dzięki programowi „Po stronie prawdy” w niektórych kwestiach osiągnęliśmy pełny sukces, w innych natomiast aspektach znacząco przybliżyliśmy się do rozwiązania najbardziej palących problemów. Naszą działalność prospołeczną będziemy oczywiście kontynuować w roku 2022.

W tym miejscu chcielibyśmy raz jeszcze serdecznie podziękować telewizji TRWAM oraz całej redakcji programu „Po stronie prawdy” – przede wszystkim za ogromne zaangażowanie i rzadko spotykaną w tych czasach dziennikarską rzetelność. Dzięki Państwu mieliśmy możliwość wyartykułowania istotnych dla nas kwestii w sposób transparentny.

Z jakim skutkiem zakończyły się nasze interwencje? Zapraszamy do obejrzenia materiału:

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko