Strona główna Aktualności Dnia Ponad 2,5 promila w organizmie miał 39-latek z zakazem jazdy do 2078...

Ponad 2,5 promila w organizmie miał 39-latek z zakazem jazdy do 2078 roku!

3867
0
3/5 (6)

Ponad 2,5 promila w organizmie miał 39-latek, zatrzymany wczoraj przez policjantów w Borowej Górze w gminie Serock . Nie dość tego, Jarosław B. był już wcześniej zatrzymywany za jazdę pod wpływem alkoholu i miał zasądzony zakaz prowadzenia pojazdów do 2078 roku. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku nabrali podejrzeń do kierującego w Borowej Górze oplem i dokonali kontroli. Szybko okazało się, że kierujący nim Jarosław B. był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila.

Podczas sprawdzania danych mężczyzny okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy wsiada za kółko pod wpływem alkoholu. Już wcześniej sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2078 roku

Ferie w Czechach? Zobacz w co musi być wyposażony samochód podczas kontroli! 

Jarosław B. został zatrzymany. Usłyszy teraz kolejne zarzuty, kierowania pod wpływem alkoholu i złamania zakazu sądowego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Już nie długo usłyszymy o karach zakazu jazdy do XXII wieku 🙂

 

Źródło: kryminalnapolska.pl

Oceń artykuł

Poprzedni artykułZły stan techniczny pojazdu zagraża „dobrej reputacji” firmy
Następny artykułNajpoważniejsze Naruszenie kierowcy
Pasjonat historii i podróży krótkoterminowych, bloger w PodrozowacNajlepiej.pl. Project Manager w VTS Project Sp. z o. o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj