Strona główna Aktualności Dnia prof. SGMK dr Mariusz Miąsko podczas POLSKIEGO FORUM TRANSPORTU, LOGISTYKI I SPEDYCJI...

prof. SGMK dr Mariusz Miąsko podczas POLSKIEGO FORUM TRANSPORTU, LOGISTYKI I SPEDYCJI 2024 na WSB

337
0
5/5 (6)

W dniu dzisiejszym (27.06.2024r) odbyło się ogólnopolskie FORUM TRANSPORTU, LOGISTYKI I SPEDYCJI 2024, podczas którego prelegenci oraz paneliści dyskutowali na temat planów rozwoju polskiej transportu i logistyki w Polsce. Jednym z panelistów był także prof. SGMK dr Mariusz Miąsko w panelu „PRAWO W TRANSPORCIE” w temacie: „Prawne aspekty normatywnego unieruchomienia ładunków na gruncie prawa krajowego i międzynarodowego”.

prof. SGMK dr Mariusz Miąsko wraz z doktorantami WSB Marcinem Kuderem, Rafałem Kacperczykiem a także prof. Lech Sitnik

Prof. SGMK dr Mariusz Miąsko oraz prof. Bogusław Liberadzki były Ministrem Transportu, europoseł.

Panelistami naukowego forum byli także byli ministrowie transportu oraz premierzy, profesorowie wielu uczelni wyższych, parlamentarzyści. W forum naukowym udział brało prawie pół tysiąca uczestników.

Organizatorem Forum naukowego jest prof. inż. Marek Sitarz oraz Uczelnia WSB z Dąbrowy Górniczej, uznana od wielu lat za jedną z trzech z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce

na fotografii – w środku: prof. Marek Sitarz WSB (organizator Forum), prof. Maria Krolikowska-Olczak (UŁ), prof. SGMK Mariusz Miąsko, prof. UŚ Mirosław Pawełczyk, dr Magdalena Krawczyk (UŚ), dr Marcin Kraśniewski (UE w Katowicach), doktorant Marcin Kuder WSB, doktorant Rafał Kacperczyk WSB, mec. Marcin Kurzeja

Drugiego dnia Furum zostało połączone z uroczystością jubileuszu 45 – lecia pracy naukowej Pana Profesora Marka Sitarza, ikony polskiego sektora TSL.

 

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułNominacja do nagrody Champion Biznesu dla Kancelarii Prawnej Viggen!
Następny artykułZmiana w wynagrodzeniach od 1 lipca 2024 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj