Strona główna Aktualności Dnia Program „Po stronie prawdy” – zespół KPV walczy o przyszłość polskiej branży...

Program „Po stronie prawdy” – zespół KPV walczy o przyszłość polskiej branży transportowej

783
5/5 (4)

3 listopada 2021 r. o godz. 17:00 odbyła się emisja programu interwencyjnego „Po stronie prawdy”, o nagraniu którego informowaliśmy Państwa na łamach naszego portalu.

W programie wzięli udział Prezes Kancelarii Prawnej Viggen dr Mariusz Miąsko, Dyrektor Generalny KPV Anna Nieć-Mrzygłód, oraz Prawnik KPV i operator VTS – Aneta Kałuża.

Przypominamy, że nasz cel to złagodzenie skutków wprowadzenia Pakietu Mobilności oraz innych regulacji do polskiego porządku prawnego. Walczymy, aby zmiany zostały przyjęte w kształcie możliwie najmniej dotkliwym dla polskich przewoźników.
Udział w programie to kolejne z działań, które podejmuje KPV we współpracy ze Stowarzyszeniem Najlepsza Droga, cały czas bowiem uczestniczymy w procesie legislacyjnym. Część uwag naszego Stowarzyszenia została już uwzględniona i zatwierdzona przez Ministerstwo Infrastruktury w Zestawieniu uwag zgłoszonych na etapie konsultacji publicznych. Publikacji kolejnego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz niektórych innych ustaw oczekujemy w najbliższych dniach.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia materiału:

Walczymy o złagodzenie skutków wprowadzenia Pakietu Mobilności. Zapraszamy wszystkich przewoźników do udziału w nagraniu TV!

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen ak@vigen.pl tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko