Strona główna Aktualności Dnia Walczymy o złagodzenie skutków wprowadzenia Pakietu Mobilności. Zapraszamy wszystkich przewoźników do udziału...

Walczymy o złagodzenie skutków wprowadzenia Pakietu Mobilności. Zapraszamy wszystkich przewoźników do udziału w nagraniu TV!

835
5/5 (6)

Szanowni Państwo,

w związku z planowaną zmianą regulacji wynikającą z zawartego przez UE Pakietu Mobilności, Kancelaria Prawna Viggen we współudziale Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw Adama Abramowicza, organizuje audycję telewizyjną na temat niebezpieczeństw dla branży transportowej jakie spowoduje wprowadzenie Pakietu Mobilności w polskich przepisach.

Z pewnością nie unikniemy tej transpozycji, niemniej jednak polski rząd może ją wprowadzić w sposób jak najmniej dotkliwy.

Stowarzyszenie „Najlepsza Droga” które reprezentujemy, brało udział w konsultacjach społecznych i zgłaszało uwagi do projektu nowelizacji. Czekamy na informację jakie będą ostateczne decyzje i jaki kierunek obejmie rząd w zakresie wprowadzenia nowych przepisów.

Niemniej niewątpliwie należy podjąć możliwie najwięcej działań mających na celu zapobieżenie negatywnych zmian w planowanej regulacji.

Wobec powyższego, zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w nagraniu do audycji – w najbliższy poniedziałek, 18 października w Krakowie, o godz. 15:00 przed hotelem Premier Kraków Hotel – ul. Opolska 14 

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w nagraniu, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

ak@viggen.pl lub jak@viggen.pl

Więcej informacji – tel. 511 914 663

Proszę mieć na uwadze, że walczymy o przyszłość polskiej branży transportowej.  Musimy działać TERAZ. Chcemy aby nasze przesłanie dotarło do konkretnych osób.

 

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen ak@vigen.pl tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko