Strona główna Aktualności Dnia Walczymy o złagodzenie skutków wprowadzenia Pakietu Mobilności. Zapraszamy wszystkich przewoźników do udziału...

Walczymy o złagodzenie skutków wprowadzenia Pakietu Mobilności. Zapraszamy wszystkich przewoźników do udziału w nagraniu TV!

1021
0
5/5 (6)

Szanowni Państwo,

w związku z planowaną zmianą regulacji wynikającą z zawartego przez UE Pakietu Mobilności, Kancelaria Prawna Viggen we współudziale Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw Adama Abramowicza, organizuje audycję telewizyjną na temat niebezpieczeństw dla branży transportowej jakie spowoduje wprowadzenie Pakietu Mobilności w polskich przepisach.

Z pewnością nie unikniemy tej transpozycji, niemniej jednak polski rząd może ją wprowadzić w sposób jak najmniej dotkliwy.

Stowarzyszenie „Najlepsza Droga” które reprezentujemy, brało udział w konsultacjach społecznych i zgłaszało uwagi do projektu nowelizacji. Czekamy na informację jakie będą ostateczne decyzje i jaki kierunek obejmie rząd w zakresie wprowadzenia nowych przepisów.

Niemniej niewątpliwie należy podjąć możliwie najwięcej działań mających na celu zapobieżenie negatywnych zmian w planowanej regulacji.

Wobec powyższego, zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w nagraniu do audycji – w najbliższy poniedziałek, 18 października w Krakowie, o godz. 15:00 przed hotelem Premier Kraków Hotel – ul. Opolska 14 

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w nagraniu, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

ak@viggen.pl lub jak@viggen.pl

Więcej informacji – tel. 511 914 663

Proszę mieć na uwadze, że walczymy o przyszłość polskiej branży transportowej.  Musimy działać TERAZ. Chcemy aby nasze przesłanie dotarło do konkretnych osób.

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułCzy pracodawca może gromadzić dane dotyczące szczepień pracowników?
Następny artykułCertyfikaty unijne we Włoszech. Wytyczne dla kierowców
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj