Strona główna Aktualności Dnia Przedsiębiorco! Otrzymałeś subwencję PFR? Teraz możesz spodziewać się kontroli jej wydatkowania… NIE...

Przedsiębiorco! Otrzymałeś subwencję PFR? Teraz możesz spodziewać się kontroli jej wydatkowania… NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ ZAMÓW NASZE OPRACOWANIE!

1007
5/5 (7)

Wsparcie w ramach tzw. Tarczy Finansowej, na które składa się subwencja z PFR jest jednym z najlepiej ocenianych przez przedsiębiorców ze wszystkich form wsparcia oferowanych przez Rząd.

Kancelaria Prawna Viggen sp.j., która w swojej ofercie posiada pełne wsparcie wnioskowania o subwencję wraz z podejmowaniem działań naprawczych w ramach ekspresowej restrukturyzacji firm w dniu dzisiejszym złożyła na rzecz swojego klienta z powodzeniem kolejny wniosek o przyznanie subwencji co oznacza, że pomoc uzyskana przez nasz zespół dla naszych klientów przekroczyła już 3 miliony złotych.

Każdy z klientów dla którego uzyskamy wsparcie w ramach subwencji PFR otrzymuje od zespołu naszych prawników opracowanie dotyczące zasad wydatkowania środków z subwencji co stanowi dla niego prawne zabezpieczenie przed kontrolą w ramach weryfikacji wydatkowania subwencji. Jeśli jednak Państwo występowali samodzielnie o wsparcie w ramach subwencji PFR i wsparcie takie zostało przyznane oferujemy Państwu stworzenie indywidualnego opracowania zasad wydatkowania środków z subwencji wraz z określeniem zasad i sposobów zmniejszenia kwoty zwrotu subwencji o 75%.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

biuro1@viggen.pl

jak@viggen.pl

Zespół Kancelarii Prawnej Viggen sp.j.

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here