Strona główna Aktualności Dnia NĘKAJĄCE FIRMY WINDYKACYJNE? POMOŻEMY CI!

NĘKAJĄCE FIRMY WINDYKACYJNE? POMOŻEMY CI!

442
5/5 (4)

W ostatnich latach w Polsce plagą stały się firmy windykacyjne, szczególnie z Wrocławia i Poznania, które windykację należności prowadzą w sposób niezgodny z obowiązującym w Polsce prawem, opierając swoje działania w głównej mierze na nękaniu dłużników. Osoby, które posiadają zadłużenie często nie wiedzą co zrobić w takiej sytuacji i poddają się dobrowolnie tym bezprawnym praktykom tego rodzaju firm.

Nasza Kancelaria od lat specjalizuje się w podejmowaniu windykacji należności ze stuprocentową skutecznością, jednakże zawsze działając w ramach powszechnie w Polsce obowiązującego prawa.

Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam na podejmowanie wobec osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej skutecznych działań przeciwegzekucyjnych. W ramach naszych działań oferujemy:

  • sporządzanie wniosków o zwolnienie spod zajęcia wynagrodzenia;
  • sporządzanie wniosków o ograniczenie egzekucji z konta bankowego;
  • sporządzanie wniosków o zawarcie układów ratalnych z wierzycielem/firmą windykacyjną/komornikiem.

Cechuje nas skuteczność, która wynika z naszej wiedzy merytorycznej. Jeśli obawiają się Państwo działań podejmowanych przez firmy windykacyjne, które w Państwa przekonaniu naruszają Państwa dobra osobiste przygotujemy dla Państwa pozwy o zaprzestanie naruszeń dóbr osobistych oraz pozwy o odszkodowanie za bezprawne działania windykacyjne.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

biuro1@viggen.pl

jak@viggen.pl

Anna Nieć-Mrzygłód – Dyrektor Generalny KPV;

Piotr Jan Tarasek – Kierownik Działu Prawnego KPV

 

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here