Strona główna Aktualności Dnia Skuteczna windykacja należności od firm i osób prywatnych

Skuteczna windykacja należności od firm i osób prywatnych

147
5/5 (3)

Kancelaria Prawna Viggen już od wielu lat skutecznie odzyskuje należności od firm oraz osób prywatnych na terenie całego kraju oraz za granicą.

W jaki sposób działamy?

– windykujemy od każdej kwoty;

– bazujemy na niewielkiej opłacie wstępnej;

– dążymy do jak najszybszego uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty, który niczym weksel gwarantuje wierzycielowi, że nie straci swych pieniędzy – a prędzej, czy później z pewnością je odzyska;

– od wielu lat współpracujemy z najlepszymi komornikami;

– odzyskujemy również zagraniczne długi – zarówno na płaszczyźnie przedsądowej jak i sądowej (w tym Europejski Nakaz Zapłaty).

  • windykujemy należności między innymi z tytułu – faktur za usługi i dostawy, umów (pożyczki, najmu, itp.), umów zawartych ustnie, umów o pracę, niewykonania umowy, zaliczek, kar itp.

GWARANTUJEMY BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Nasza windykacja opiera się na znajomości prawa –  działania które podejmujemy wychodzą poza ramy wiedzy i możliwości standardowych podmiotów windykacyjnych.

Skontaktuj się z nami, aby poznać etapy skutecznej windykacji. Zdecydowana większość powierzonych nam spraw kończy się uregulowaniem należności już w ciągu pierwszego miesiąca od podjęcia działań. Dla naszych Klientów wygraliśmy setki spraw już na etapie postępowania przedsądowego.

Dowiedz się również jak wnioskujemy o dodatkowe 40 euro, które przysługuje wierzycielowi za dochodzenie roszczeń w każdym postępowaniu – krajowym oraz zagranicznym.

Zachęcamy, aby przejrzeć zestawienia niezapłaconych faktur i przekazać nam sprawy już teraz, gdyż jeśli dłużnik stanie się niewypłacalny – pozostanie jedynie odzyskiwanie VAT-u z niezapłaconych faktur lub trudna batalia generująca kolejne koszty. Należy mieć również na uwadze instytucję przedawnienia, która ogranicza w czasie możliwość dochodzenia roszczeń.

Zapraszamy do kontaktu!

jak@viggen.pl, 519-140-984;

biuro1@viggen.pl, 509-982-577

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko