Strona główna Aktualności Dnia Media relacjonują KRZESŁO i zawiadomienie do Prokuratury na Romana Piaśnika

Media relacjonują KRZESŁO i zawiadomienie do Prokuratury na Romana Piaśnika

700
0
5/5 (5)

Sprawy zabrania krzesła urzędnikowi u rzędzie gminy w Olkuszu i podejrzenia przestępstw mobbingu zaczynają być słynne na całą Polskę.

„Czułem się jak małpa w ZOO” – mówi urzędnik

Słynny już ogólnopolski kanał na YT „TARNOGÓRSKI” opublikował film w którym urzędnik gminy w Olkuszu relacjonuje w jaki sposób burmistrz Roman Piaśnik po przegranym procesie w sądzie pracy o bezprawne zwolnienie w okresie ochronnym, najpierw odebrał urzędnikowi krzesło na wiele miesięcy a następnie po kolejnym przegranym procesie, zaproponował urzędnikowi nadzorowanie miejskich szaletów.

Urzędnik złożył przeciwko Romanowi Piaśnikowi zawiadomienie do prokuratury o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstw składających się na mobbing.

Urzędnik przez wiele miesięcy chodził z własnym krzesłem do pracy, ponieważ  – jak stwierdził sąd pracy w uzasadnieniu wyroku – na polecenie burmistrza Romana Piaśnika z pokoju w którym pracował urzędnik, zabrano jego krzesło.

W tym samym czasie gdy urzędnik miesiącami pracował na rozkładanym krześle turystycznym, Roman Piaśnik delektował się spoczywaniem na własnym pięknym wygodnym luksusowym fotelu w gabinecie burmistrza….kupionym ZA PIENIĄDZE PUBLICZNE.

Można by wręcz dostrzegać paralelę do orwellowskiego świata „Folwarku zwierzęcego”.

Jak wynika z informacji uzyskanych od jednego z pracowników urzędu gminy w Olkuszu, burmistrz miał w ostatnim czasie przegrać kolejny proces przed sądem pracy pierwszej instancji (z relacji wynika, że wyrok oczekuje na uprawomocnienie).

Redakcja będzie relacjonowała także i ten przypadek.

 

 

Oceń artykuł

Poprzedni artykułDobre wieści dla branży transportowej ws. niemieckiego myta. Przełomowe orzeczenie sądu administracyjnego w Kolonii!
Następny artykułRoman Piaśnik burmistrz Olkusza kłamał mieszkańców TROKSA w sprawie strzelnic?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj