Strona główna Aktualności Dnia VTS TACHO – KADRY – PŁACE – na naszym programie kształcą się...

VTS TACHO – KADRY – PŁACE – na naszym programie kształcą się przyszli logistycy i managerowie transportu!

124
0
5/5 (2)

W trakcie zajęć praktycznych z wykorzystaniem naszej aplikacji VTS TACHO – KADRY – PŁACE, studenci/uczniowie naszych Partnerów zdobywają umiejętności praktyczne w m.in. zakresie rozliczania czasu pracy oraz wynagrodzeń kierowców. Spółka VTS Project udostępnia w tym celu konieczną infrastrukturę techniczną oraz wraz z Kancelarią Prawną Viggen zapewnia wsparcie merytoryczne.

Spółka VTS Project nieustannie angażuje się w nowe projekty edukacyjne. Z naszego wsparcia korzystają m.in. Uczelnia Metropolitalna w Katowicach, Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile oraz Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej.

VTS TACHO – KADRY – PŁACE pozostaje pod opieką merytoryczną Kancelarii Prawnej Viggen Lidera Usług Prawnych 2023. Prof. Mariusz Miąsko oraz Zespół KPV są autorami „wsadu” merytorycznego do aplikacji.

Program VTS TACHO – KADRY – PŁACE – jako jedyny w Polsce otrzymał rekomendację prof. dr hab. Andrzeja Świątkowskiego – wybitnego specjalisty w zakresie prawa pracy, który potwierdził poprawność naszych algorytmów

Jeśli chcesz, aby Twoja szkoła/uczelnia dołączyła do naszego programu edukacyjnego, zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

tel.: 509-982-577, 12 637-24-57,

e-mail: biuro1@viggen.pl

tel.: 519-140-984,

e-mail.: jak@viggen.pl

 

KPV oraz VTS PROJECT zapraszają na studia na kierunku logistyka! Zapisz się do 31 stycznia i odbierz bonifikatę

Kancelaria Prawna Viggen oraz VTS Project partnerami Metropolitan University!

Oceń artykuł

Poprzedni artykułINNOWACYNY SYSTEM MOCOWANIA ŁADUNKÓW LOGISTIC TECHNOLOGIES
Następny artykułJak oszczędzić 50 tys. rocznie na godzinach nocnych przy pomocy programu VTS TACHO – KADRY – PŁACE
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj