Strona główna Informacje prawne UWAGA ! Zakres Konferencji Poświęconej Zmianom w Transporcie w roku 2011 Został...

UWAGA ! Zakres Konferencji Poświęconej Zmianom w Transporcie w roku 2011 Został POSZERZONY o Zagadnienia Związane z Ustawą o Publicznym Transporcie Zbiorowym.

138
UDOSTĘPNIJ


Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie konferencją
przewoźników realizujących przewozy regularne osób zakres konferencji został poszerzony o panel poświęcony zmianom w zakresie przepisów ustawy o publicznym transporcie zbiorowym. Na specjalne zaproszenie organizatorów panel ten poprowadzi jeden z najlepszych Polskich specjalistów w przedmiotowym obszarze.
Zakres konferencji obejmuje między innymi….

nowe zasady organizacji transportu drogowego wynikające z:

a) przepisów rozporządzenia 1071/2009 WE (nowe zasady organizacji transportu, bazy i odpowiedzialności posiadacza certyfikatu kompetencji zawodowych)

b) przepisów rozporządzenia 1072/2009 WE (nowe zasady dotyczące międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy)

c) przepisów rozporządzenia 1073/2009 WE (nowe zasady dotyczące autobusowego i autokarowego przewozu osób na terenie UE)

d) przepisów znowelizowanej ustawy o czasie pracy kierowców,

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie konferencją przewoźników realizujących przewozy regularne osób zakres konferencji został poszerzony o panel poświęcony zmianom w zakresie przepisów ustawy o publicznym transporcie zbiorowym.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie przewoźników z całego kraju powiększona została pula dostępnych miejsc oraz wydłużony został także okres zgłaszania uczestnictwa w Konferencji.  

 

Zgłoszenie na konferencję można zrealizować wchodząc na stronę: http://kancelariaprawnaviggen.pl//news/28/40/KONFERENCJA-PRAWNA-DLA-TRANSPORTU-DROGOWEGO/

 

 

Sponsorzy:

     

 

 

 

Patroni medialni:

 

 

 

Suma upominków i nagród dla uczestników:

na dzień 23.03.2011 to ponad 84.500 zł

 

AUDYTYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here