Strona główna Informacje prawne UWAGA! Zakres Konferencji Poświęconej Zmianom w Transporcie w roku 2011 został poszerzony...

UWAGA! Zakres Konferencji Poświęconej Zmianom w Transporcie w roku 2011 został poszerzony o zagadnienia związane z Ustawą o Publicznym Transporcie Zbiorowym

449

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie konferencją przewoźników realizujących przewozy regularne osób zakres konferencji został poszerzony o panel poświęcony zmianom w zakresie przepisów ustawy o publicznym transporcie zbiorowym. Na specjalne zaproszenie organizatorów panel ten poprowadzi jeden z najlepszych Polskich specjalistów w przedmiotowym obszarze. Zakres konferencji obejmuje między innymi….

nowe zasady organizacji transportu drogowego wynikające z:

a) przepisów rozporządzenia 1071/2009 WE (nowe zasady organizacji transportu, bazy i odpowiedzialności posiadacza certyfikatu kompetencji zawodowych)

b) przepisów rozporządzenia 1072/2009 WE (nowe zasady dotyczące międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy)

c) przepisów rozporządzenia 1073/2009 WE (nowe zasady dotyczące autobusowego i autokarowego przewozu osób na terenie UE)

d) przepisów znowelizowanej ustawy o czasie pracy kierowców,

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie konferencją przewoźników realizujących przewozy regularne osób zakres konferencji został poszerzony o panel poświęcony zmianom w zakresie przepisów ustawy o publicznym transporcie zbiorowym.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie przewoźników z całego kraju powiększona została pula dostępnych miejsc oraz wydłużony został także okres zgłaszania uczestnictwa w Konferencji.  

 

Sponsorzy:

     

 

Suma upominków i nagród dla uczestników:

na dzień 23.03.2011 to ponad 84.500 zł

 

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here