Strona główna Aktualności Dnia VTS

VTS

979
0
No Ratings Information Message

Jedyny program prawny dostępny na rynku, który pozwoli kierowcy, zdalnie z kabiny samochodu lub z domu sprawdzić poprawność swojego wynagrodzenia. 

VTS już jest

Wszystko to dzięki spółce VTS Project Sp. z o.o., która opracowała program prawny służący do prawidłowego i legalnego wyliczania wynagrodzeń, godzin nadliczbowych i dyżurów oraz diet i ryczałtów. Teraz każdy kierowca, który nie jest pewny wyliczenia własnego wynagrodzenia może sprawdzić jego poprawność. W tym celu należy skontaktować się z przedstawicielem firmy VTS Project i uzyskać hasło oraz login do systemu VTS oraz postępować zgodnie ze wskazaniami producenta oprogramowania.

Zasady działania programu VTS

To jedyny program prawny, który od początku do końca został zaprojektowany przez prawników polskiego i międzynarodowego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i dlatego wyniki, (w tym także wysokość wynagrodzenia), wygenerowane za pomocą programu VTS mogą zasadniczo różnić się od wyników (kwot) uzyskanych przy zastosowaniu innych metod obliczeniowych. Program VTS został oparty na obowiązujących przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i nie pozwala na nielegalne zaniżanie wymiaru czasu pracy i wynagrodzeń, dodatków i świadczeń z tytułu podróży służbowej.

VTS umożliwia kierowcom po raz pierwszy w historii dokonać zdalnej weryfikacji (porównania względem wartości wyliczonych w innych pozaprawnych oprogramowaniach) naliczanych im wynagrodzeń, dodatków i świadczeń z tytułu podróży służbowych oraz wyliczenia oskładkowań ZUS, US, a także prawidłowości wyliczania im płacy minimalnej w krajach UE. VTS umożliwia weryfikację prawidłowości wyliczenia wysokości płacy minimalnej obowiązującej w Niemczech i Francji.   

Warto dodać, że VTS działa na przeglądarce strony www, dzięki czemu z dowolnego komputera, laptopa, smartfona, jak również z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze czasu, kierowca nawet bezpośrednio z kabiny pojazdu może sprawdzić wiarygodność swojego wynagrodzenia, dodatków i świadczeń z tytułu podróży służbowej !

 

Chcesz sprawdzić poprawność swojego wynagrodzenia?

Zadzwoń pod nr telefonu: 786 137 850

lub napisz e-maila pod adres: kontakt@vtsproject.pl

Oceń artykuł

Poprzedni artykułObwodnica Marek otwarta
Następny artykułNieuczciwe praktyki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj