Strona główna Aktualności Dnia Windykacja należności w ramach pakietu pomocowego dla firm transportowych – zyskaj dodatkowe...

Windykacja należności w ramach pakietu pomocowego dla firm transportowych – zyskaj dodatkowe 40 euro od każdej faktury

863
5/5 (7)

Szanowni Państwo,

w obecnej sytuacji niewskazane jest zwlekanie z odzyskiwaniem należności od dłużników. W związku z powyższym, windykacja stała się priorytetem i została włączona jako #2 do naszego pakietu pomocowego. Zachęcamy, aby przejrzeć zestawienia niezapłaconych faktur i przekazać nam sprawy już teraz, gdyż jeśli dłużnik stanie się niewypłacalny – pozostanie jedynie odzyskiwanie VAT-u z niezapłaconych faktur…albo ciężka batalia, której wolelibyśmy uniknąć. Należy mieć również na uwadze instytucję przedawnienia, która ogranicza w czasie możliwość dochodzenia roszczeń.

W jaki sposób działamy?

– windykujemy od każdej kwoty;

– bazujemy jedynie na niewielkiej (w związku z kryzysem) opłacie wstępnej – nie pobieramy % od odzyskanej kwoty;

– dążymy do jak najszybszego uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty, który niczym weksel gwarantuje wierzycielowi, że nie straci swych pieniędzy – a prędzej, czy później z pewnością je odzyska;

– od wielu lat współpracujemy z najlepszymi komornikami;

– odzyskujemy również zagraniczne długi – zarówno na płaszczyźnie przedsądowej jak i sądowej (w tym Europejski Nakaz Zapłaty).

Skontaktuj się z nami, aby poznać etapy skutecznej windykacji.

biuro1@viggen.pl, 509-982-577; jak@viggen.pl, 519-140-984

Dowiedz się również jak wnioskujemy o dodatkowe 40 euro, które przysługuje wierzycielowi za dochodzenie roszczeń w każdym postępowaniu – krajowym oraz zagranicznym.

Gwarantujemy bezpłatną wycenę.

Czytaj także:

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko