Strona główna Aktualności Dnia Pakiet pomocowy i solidarnościowy dla firm transportowych

Pakiet pomocowy i solidarnościowy dla firm transportowych

1211
5/5 (12)

Szanowni Państwo,

Kancelaria Prawna Viggen we współdziałaniu ze Stowarzyszeniem U.R..K.S.iT.D. „Najlepsza Droga” oddaje w Państwa ręce pakiet solidarnościowy dla polskich przewoźników, który mamy nadzieję – pomoże przetrwać najtrudniejsze chwile. Na czas kryzysu zdecydowaliśmy się obniżyć maksymalnie ceny za nasze usługi. Wierzymy, że niebawem sytuacja ulegnie zmianie i wszyscy będziemy mogli powrócić do swoich normalnych zajęć i obowiązków.

Pakiet wdrażamy od dziś (01.04.2020) i pozostaje ważny aż do odwołania

W najbliższych dniach będziemy przedstawiać Państwu ze szczegółami kolejne punkty naszego planu, jednak już teraz zachęcamy do kontaktu biuro1@viggen.pl, 509-982-577; jak@viggen.pl , 519-140-984

1. ZGŁASZANIE DELEGACJI – jesteśmy wdzięczni kierowcom, że ratują polską gospodarkę. Pamiętajmy, aby ich chronić i wyposażać w prawidłowe dokumenty. W obecnych czasach żaden przewoźnik nie powinien narażać kierowcy na dodatkowy stres. Pamiętajmy zatem o zgłoszeniach delegowania!!! Niby nic, a brak może generować ogromne koszty. Wiemy, że kontrole płacy minimalnej są nadal na porządku dziennym. W związku z tym proponujemy zgłoszenia kierowców do Niemiec, Francji, Austrii i Niderlandów – pełne zgłoszenie lub pomoc w wypełnieniu formularzy.

2. WINDYKACJA NALEŻNOŚCI – działamy szybko i skutecznie. Potrafimy niewielkim kosztem odzyskać ogromne pieniądze. W rezultacie wszystko trafia na Państwa konto, gdyż nie pobieramy % od odzyskanej kwoty. Zachęcamy, żeby działać szybko – póki Państwa dłużnicy są jeszcze wypłacalni. Potem pozostanie jedynie odzyskiwanie VAT-u z faktur.

3. UMOWY – pomożemy stworzyć umowy, które pozwolą na zatrudnienie nowych kierowców bez przeprowadzania badań wstępnych. Istniejące umowy zmodyfikujemy tak, aby mogli Państwo zachować etaty

4. OBSŁUGA PRAWNA – Proponujemy pakiet pełnej obsługi prawnej dostosowany do potrzeb firmy funkcjonującej w czasie kryzysu. Doradzamy gdzie szukać oszczędności, pomagamy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Znajdujemy wyjście z każdej sytuacji.

5. MENADŻER ZAŁADUNKU – opracowaliśmy specjalny program, który pozwoli zminimalizować bezpośredni kontakt pomiędzy pracownikami na poszczególnych etapach załadunku. Szczegóły wkrótce.

6. POMOC PSYCHOLOGICZNA Pomoc psychologiczna dla Twoich kierowców/pracowników w trasie i nie tylko. Psychologowie z którymi współpracujemy znają realia branży i służą wsparciem w każdej sytuacji.

7. #NIE ZWALNIAJ – tniesz koszty tak bardzo, że musiałeś zwolnic pracowników administracyjnych? Oczywiście aby Ci pomóc możemy ich tymczasowo zastąpić – tak, aby po wszystkim mogli znowu powrócić do swojej pracy. Jednak jeśli możesz – NIE ZWALNIAJ!!! Jak to zrobić? Doradzimy jak odpowiednio pokierować przedsiębiorstwem i zachować etaty.

8. BĄDŹ ZDROWY – oddajemy Ci niemalże po kosztach aplikację VTS do zdalnego (ON-LINE) a przez to bezpiecznego wyliczania wynagrodzeń kierowców na odległość, BEZ WYCHODZENIA Z DOMU oraz monitorowania pracy.

9. UMOWA „JANOSIKOWA” – pomożemy wdrożyć w firmie transportowej Umowę o Świadczenie Usług, która pozostawiając kierowcom wynagrodzenie na dotychczasowym poziomie netto, znacząco obniża wymiar (nawet o kilkanaście procent) kosztu brutto/brutto/brutto zatrudnienia pracownika.

Zadzwoń lub napisz do nas – Kancelaria Prawna Viggen Sp.j.

#razemprzetrwamy

Czytaj także:

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko