Strona główna Aktualności Dnia Zaproszenie do współpracy

Zaproszenie do współpracy

1098
0
5/5 (1)

W związku z podjętym przez przedstawicieli Centralnego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych i Spedytorów oraz GITD projektem ujednolicenia interpretacji prawa w kilkudziesięciu najbardziej istotnych obszarach zwracamy się z prośbą do przewoźników, kierowców, organizatorów transportu oraz wszystkich innych zainteresowanych osób o zgłaszanie własnych propozycji obszarów i zagadnień, których interpretacja powinna zostać ujednolicona. Propozycje należy zgłaszać w zakładkach: „FORUM” lub „Napisz Komentarz” lub wysłać na adres biro@viggen.pl albo zgłosić telefonicznie. 

Pragniemy zauważyć, że obecna sytuacja nie posiada precedensu w historii współpracy z GITD i jest prawdziwą szansą na globalne uregulowanie zasad wykonywania działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego. Wszystkie osoby, którym leży na sercu dobro Polskiego Transportu zachęcamy do współpracy.

Wyniki wspólnych ustaleń w zakresie ujednolicojen interpretacji będą prezentowane między innymi w naszym internetowym serwisie prawnym.

Oceń artykuł

Poprzedni artykułBardzo ważne dla posiadaczy Licencji Wspólnotowych
Następny artykułInterpretacja 1/01/09 – Licencja Wspólników Spółki Cywilnej – na wniosek Kancelarii Prawnej Viggen