Strona główna Aktualności Dnia Kancelaria ratuje przed skutkami koronawirusa – oferta informacyjna

Kancelaria ratuje przed skutkami koronawirusa – oferta informacyjna

1393
0
2.86/5 (28)

W związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2 informujemy, że Kancelaria Prawna Viggen (jako prężnie funkcjonujący i jeden z najbardziej rozpoznawalnych na rynku podmiot specjalizujący się i wyposażony w zespół ekspercki o najwyższym poziomie wiedzy ze stopniami naukowymi na Uniwersytecie Jagiellońskim) oferuje pomoc w obliczu szeroko pojętych problemów ekonomicznych, nierzadko w kontekście problemów pracowniczych.

Dzięki 20- letniemu i unikalnemu doświadczeniu Kancelaria Prawna Viggen jest w stanie zaproponować Państwu rozwiązania prawno-ekonomiczne umożliwiające przetrwanie tej sytuacji w sposób najbardziej optymalny, zabezpieczając Państwa interesy finansowe i działanie zgodnie z przepisami prawa pracy, a w szczególności:

  • zmniejszenie kosztów zatrudnienia,
  • legalnego zmniejszenia zatrudnienia,
  • zmniejszenia lub uniknięcia kosztów odpraw pracowniczych,
  • rozwiązania problemów zadłużenia w ZUS i US,
  • zabezpieczenia majątku przedsiębiorstwa,
  • dochodzenia środków pomocowych i rekompensat od państwa,
  • legalnego przekształcenia formy zatrudnienia w telepracę lub pracę zdalną,
  • etc…

Kancelaria Prawna Viggen posiada dynamiczny i doświadczony zespół prawników oraz specjalistów m.in. w zakresie:

– optymalizowania kosztów w przedsiębiorstwie;

– prawa pracy, a w szczególności zasad zatrudniania i zwalniania pracowników oraz optymalizacji kosztów wynagradzania;

– negocjowania umów i kontraktów długoterminowych;

– regulacji prawa turystycznego, konsumenckiego oraz ochrony danych danych osobowych;

– prawa handlowego i gospodarczego.

Pracownicy Kancelarii Prawnej Viggen w szczególności Prezes dr Mariusz Miąsko od wielu lat jest autorem szeregu projektów nowelizacji ustaw w zakresie przedsiębiorczości i transportu. Jego nieocenione doświadczenie i relacje biznesowe pozwalają na działania mające na celu zabezpieczenie Państwa przedsiębiorstwa przed wszechogarniającymi problemami ekonomicznymi w związanymi z pandemią wirusa.

Obecnie podejmowane są działania w przedmiocie sporządzenia drugiej specustawy w resorcie Minister J. Emilewicz mającej na celu zabezpieczenie interesów polskich przedsiębiorców.

W związku z powyższym zachęcamy do współpracy, która to pozwoli poznać Państwa problemy i zasugerować ich zapobieganie bezpośrednio w Ministerstwie Infrastruktury oraz Ministerstwie Finansów.

Warto zaznaczyć, że Kancelaria Prawna Viggen ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Uczestników Rynku Komunikacji Samochodowej i Transportu Drogowego „Najlepsza Droga, które to jest stałym partnerem w relacjach i ciałem doradczym w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Sejmu RP, Senatu RP, Ministerstwie Przedsiębiorczości, Infrastruktury, Pracy i Polityki Społecznej, Sprawiedliwości, Zdrowia, Finansów, Inwestycji i Rozwoju, Środowiska, Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Z całą pewnością znajdziemy rozwiązanie, które zapobiegnie negatywnym następstwom działań epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Państwa przedsiębiorstwie.

W związku z powyższym zachęcamy do kontaktu, bowiem z pewnością zaproponujemy działania, które w sposób najbardziej zoptymalizowany, a tym samym legalny pozwolą zabezpieczyć Państwa przedsiębiorstwo.

 

Kontakt:
Anna Nieć-Mrzygłód
Dyrektor Generalny
Kancelaria Prawna Viggen

e-mail: biuro1@viggen.pl  anm@viggen.pl
tel.: 509-98-25-77; 533 331 388
tel.: (12) 637 24 57

 

 

Czytaj także:

Oceń artykuł

Poprzedni artykułPodpisano pierwszą umowę na budowę tej autostrady
Następny artykułVTS pomoże branży transportowej i firmom księgowym rozliczającym kierowców, w związku z epidemią koronawirusa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj