Strona główna Aktualności Dnia Przerywane zakazy ruchu na Węgrzech

Przerywane zakazy ruchu na Węgrzech

806
0
5/5 (2)

20 sierpnia (przyszły piątek) na Węgrzech, obchodzony jest Dzień św. Stefana – święto państwowe dedykowane pierwszemu królowi i patronowi Węgier.

Jest to również dzień wolny od pracy, zatem przewoźnicy i kierowcy muszą liczyć się z dodatkowymi zakazami ruchu. Pierwotnie ograniczenia miały obowiązywać nieprzerwanie od piątku do niedzieli, jednak stowarzyszenie NiT Hungary oraz MKFE złożyły wniosek do Ministerstwa Innowacji i Technologii w sprawie częściowego zwolnienia z weekendowych zakazów ruchu w związku z piątkowym świętem.

Zgodnie z otrzymaną odpowiedzią, resort wszczął procedurę tymczasowego zniesienia ograniczeń ruchu pojazdów ciężarowych.

W związku z powyższym, według wstępnych informacji, zakazy jazdy zostaną zawieszone na 8 godzin w piątek 20 sierpnia i sobotę 21 sierpnia między 22:00 a 6:00 rano.

Zakazy obowiązują zatem:

20 sierpnia (piątek) od godz. 8:00 do 22:00
21 sierpnia (sobota) od godz. 6:00 do 22:00
22 sierpnia (niedziela) od godz. 6:00 do 22:00

https://nit.hu/

Oceń artykuł

Poprzedni artykułUwaga kierowcy – koniec okresu przejściowego. Od 15 sierpnia nowe zasady wjazdu do Republiki Słowenii
Następny artykułNiemieckie MSZ: aktualizacja listy obszarów ryzyka
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj