Strona główna Aktualności Dnia Obsługa prawna branży farmaceutycznej tworzącej suplementy

Obsługa prawna branży farmaceutycznej tworzącej suplementy

434
4.64/5 (11)

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć wiedzy prawniczej z zakresu branży farmaceutycznej zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawnej Viggen sp. j. Mariusz Miąsko, Małgorzata Miąsko, która specjalizuje się w prawie farmaceutycznym czerpiąc z doświadczenia swoich prawników doktrynalnych specjalizujących się w tej gałęzi prawa, wykonując szereg ekspertyz z zakresu prawa farmaceutycznego na rzecz wiodących polskich podmiotów farmaceutycznych, a także aktywnie uczestnicząc w pracach ustawodawczych polskiego parlamentu dotyczących prawa farmaceutycznego.


Jeśli chcą Państwo się dowiedzieć:

  • czy konieczne jest zezwolenie na wprowadzenie na rynek suplementu diety;
  • w jaki sposób sporządzić powiadomienie do Głównego Inspektora Sanitarnego;
  • w jaki sposób weryfikować reklamy produktów leczniczych oraz akcje promocyjne tak aby te były zgodne z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa;
  • jak przygotować umowy dystrybucyjne oraz umowy z przedstawicielami, tak aby Państwa interesy były jak najszerzej chronione;

zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Prawną Viggen sp.j. Dodatkowo przedstawiona Państwu oferta obejmuje obsługę prawną w zakresie ochrony RODO, doradztwa prawnego funkcjonowania podmiotu oraz reprezentacji procesowej.

 

Piotr Jan Tarasek
Kancelaria Prawna Viggen sp.j.

 

 

 

Czytaj także:

 

 

 

Niniejszy dokument podlega ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (ustawa z dnia 4 lutego 1994 r., Dz. U. 06.90.631 z późn. zm.)

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here