Strona główna Aktualności Dnia KPV Liderem usług prawnych 2024 oraz laureatem prestiżowego wyróżnienia „Progres Roku 2024”!

KPV Liderem usług prawnych 2024 oraz laureatem prestiżowego wyróżnienia „Progres Roku 2024”!

1796
0
5/5 (15)

Mamy przyjemność poinformować, że Kancelaria Prawna Viggen została laureatem Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego uzyskując certyfikat „Lider Usług Prawnych 2024” za profesjonalną i rzetelną działalność w obszarze prawa. To wyjątkowe wyróżnienie zostało przyznane Kancelarii już po raz drugi. W tegorocznej edycji konkursu, nasz Zespół został dodatkowo uhonorowany statuetką oraz certyfikatem nadzwyczajnym za „Progres Roku 2024”! 

Wyróżnienie „Lider usług prawnych”, uznawane jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród dla kancelarii prawnych oferujących najwyższą jakość usług w Polsce, charakteryzujących się wybitnymi osiągnięciami i wyjątkowo dobrymi opiniami Klientów.

Tegoroczna edycja konkursu o laur Lidera Usług Prawnych odbyła się 16 maja br. w Warszawie. Nagrodę w imieniu całego Zespołu odebrali prof. Mariusz Miąsko – Prezes Kancelarii Prawnej Viggen, Małgorzata Miąsko – v-ce Prezes Kancelarii Prawnej Viggen, Anna Nieć Mrzygłód – Dyrektor Generalna Kancelarii Prawnej Viggen oraz Wiktoria Miąsko.

Komisja Ekspercka, dokonując akredytacji, wzięła pod uwagę m.in.:

– kwalifikacje, doświadczenie i kompetencje pracowników oraz kadry kierowniczej certyfikowanego podmiotu,
– potencjał certyfikowanego podmiotu (m.in. wielkość zatrudnienia, posiadane nagrody i wyróżnienia, liczbę prowadzonych spraw etc.),
– stosowane w praktyce metody zarządzania, w tym narzędzia usprawniające zarządzanie relacjami z klientem,
– jakość obsługi klienta,
– zaangażowanie w inicjatywy pro publico bono.

Zasady Programu przewidują, jakie kryteria należy spełnić i jakich zasad przestrzegać, by móc uzyskać Certyfikat Akredytacyjny „Lider Usług Prawnych”. Te kryteria to tzw. standard akredytacyjny. Komisja, oceniając uczestników, sprawdza w jakim zakresie ów standard jest realizowany w praktyce. Ocena ta ma charakter jakościowy, a nie ilościowy, dzięki czemu jest bardziej obiektywna i rzetelna niż w przypadku wielu rankingów czy konkursów. Oceny dokonują wybitni naukowcy cieszący się autorytetem i prestiżem.

Standard akredytacyjny Programu został opracowany m.in. z uwzględnieniem „Dobrych praktyk dotyczących rankingów firm prawniczych i uzyskiwania informacji o prowadzonych sprawach” opracowanych przez Polski Związek Pracodawców Prawniczych.

Kancelaria Prawna Viggen w swojej pracy stawia przede wszystkim na skuteczność i profesjonalizm. Dbamy o indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego Klienta, zapewniając mu elastyczność i wsparcie na każdym etapie współpracy. Naszą mocną stroną jest również komunikacja i transparentność –  utrzymujemy regularny kontakt z Klientem, informując go o postępach w jego sprawie oraz jasno prezentujemy opłaty i procedury. Ponadto jesteśmy zawsze dostępni dla naszych Klientów w razie nagłych pytań lub wątpliwości, a także błyskawicznie reagujemy na ich potrzeby.

Laur Lider Usług Prawnych 2024 oraz Progres Roku 2024 to ogromne wyróżnienie dla Kancelarii Prawnej Viggen i potwierdzenie naszej ciężkiej pracy oraz poświęcenia w zapewnianiu naszym Klientom opieki prawnej najwyższej jakości. Jesteśmy zaszczyceni i zmotywowani do dalszego doskonalenia naszych usług. Serdecznie dziękujemy!

Poniżej prezentujemy osiągnięcia naszego Zespołu na przełomie 2023/2024 roku: 

– 13 października 2023 r. Prezes Kancelarii Prawnej Viggen, otrzymał oficjalną nominację profesorską w Szkole Głównej Mikołaja Kopernika Inauguracja roku akademickiego w Szkole Głównej Mikołaja Kopernika. Nominacja profesorska dla Prezesa Kancelarii Prawnej Viggen! (jazdaprawna.pl)

– Zespół Kancelarii Prawnej Viggen otrzymał oficjalne podziękowania za wkład w tworzenie Akademii Kopernikańskiej
Oficjalne podziękowania od Akademii Kopernikańskiej dla Kancelarii Prawnej Viggen! (jazdaprawna.pl)

– Zespół Kancelarii Prawnej Viggen ponownie stanął w obronie interesu publicznego – w dniu 28 czerwca 2023 r. w programie „Po stronie prawdy” poruszony został temat kuriozalnej formy przeprowadzania kontroli przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Kuriozalne kontrole NFZ. Zespół KPV w obronie lekarzy w programie „Po stronie prawdy” (jazdaprawna.pl)

– Prezes Kancelarii Prawnej Viggen otrzymał podziękowania od doktor Felicji Kędzierskiej-Rybiałek za pomoc w ratowaniu kaliskiej przychodni Synapsa Podziękowania dla dr Mariusza Miąsko za pomoc w ratowaniu kaliskiej przychodni (jazdaprawna.pl)

– Zespół Kancelarii Prawnej Viggen podjął walkę o dofinansowania z UE na bardziej ergonomiczne budynki. Ministerstwo wskazuje na uwzględnienie naszych postulatów w przepisach które mają wejść w życie do września 2024 r. Kancelaria Prawna Viggen w programie „Po stronie prawdy” – walczymy o dofinansowania z UE na bardziej ergonomiczne budynki! (jazdaprawna.pl)

– Kancelaria została partnerem Uczelni Metropolitalnej w Katowicach – pomogliśmy w utworzeniu nowych kierunków „Logistyka” oraz „Prawo Transportowe”. Kancelaria Prawna Viggen zapewnia opiekę dydaktyczną oraz wykładowców, a także wsparcie merytoryczne dla studentów. Zajęcia na uczelni prowadzi m.in. Dyrektor Generalna Kancelarii Prawnej Viggen – Anna Nieć – Mrzygłód  Kancelaria Prawna Viggen oraz VTS Project partnerami Metropolitan University! (jazdaprawna.pl)

Prawo Transportowe – ONLINE – Uczelnia Metropolitalna

– Prezes KPV jako gość Programu Pierwszego Polskiego Radia pochylił się nad problematyką wynagrodzeń kierowców w transporcie międzynarodowym. Dr Mariusz Miąsko o wynagrodzeniach kierowców w Programie 1 Polskiego Radia (jazdaprawna.pl)

– Wraz z prof. SGMK dr hab. Witoldem Mazurkiem stworzyliśmy projekt ustawy o powołaniu „Gwardii Ochrony Prezydenta” (skrót: „GOP” – na wzór np.: Grecji lub Watykanu) podległej bezpośrednio Prezydentowi i wykonującej bezpośrednio polecenia
Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Propozycja wyłączenia organizacyjnego GOP ze struktur MSWiA W i umiejscowienie jej w strukturach Ministerstwa Obrony Narodowej a dokładnie w strukturach Dowództwa Komponentu Wojsk Specjalnych jako szóstą Jednostkę Specjalną (wyspecjalizowaną w ochronie Prezydenta i porządku konstytucyjnego Rzeczypospolitej Polskiej). Zbliżona konstrukcja funkcjonowała z powodzeniem w latach
1990 – 1997, gdy w ochronie Prezydenta wyspecjalizowani byli żołnierze Biuro Ochrony Rządu (Jednostka Wojskowa 1004).
Prof. Miąsko: Potrzebujemy zmiany systemu ochrony prezydenta. Głowa państwa musi mieć własną gwardię:
Prof. Miąsko: Potrzebujemy zmiany systemu ochrony prezydenta. Głowa państwa musi mieć własną gwardię (youtube.com)

– W dniu 9 kwietnia 2024 r. Zespół Kancelarii Prawnej Viggen wziął udział w konferencji naukowej „Debata Kolegiów Szkoły Głównej Mikołaja Kopernika”. Swoją prezentację pt. Innowacyjne metody planowania i realizacji audytów w nowoczesnych przedsiębiorstwach z użyciem sztucznej inteligencji wygłosiła Anna Nieć-Mrzygłód, Dyrektor Generalna Kancelarii Prawnej Viggen. Wydarzenie moderował Prof. Mariusz Miąsko (Szkoła Główna Mikołaja Kopernika).

Dyr. Anna Nieć-Mrzygłód z Kancelarii Prawnej Viggen prelegentem Kongresu Futurologicznego Futurist Of The Year 2024

– Stworzyliśmy analizę Uwarunkowań prawnych organizacji i realizacji strzelnic w Polsce, która stanowi kanwę szerszego opracowania naukowego, które przygotowujemy. Nasza oferta prawna została rozszerzona o usługi skierowane do środowisk strzeleckich – Kancelaria wykazała się w tym zakresie wybitną skutecznością:

UWARUNKOWANIA PRAWNE ORGANIZACJI I REALIZACJI STRZELNIC W POLSCE (jazdaprawna.pl)

publikacja została udostępniona pro bono dla wszystkich osób, które napotkały problem związany z otwarciem własnej strzelnicy. Opracowanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem środowisk strzeleckich, zostało wyświetlone już ponad 14 tys. razy.
Naszemu opracowaniu został poświęcony jeden z filmów na kanale strzeleckim Omnis Arma – 11 150 wyświetleń, 99 komentarzy:

# 191/4 Wojna o regulamin – dobra nowina (youtube.com)

Wybrane komentarze środowiska strzeleckiego /pisownia oryginalna/:

Łukasz Brzuszkiewicz 22 lutego 2024 W 16:46
Dzień dobry.
Zadania z grupy tych „niemożliwych” stają się banalnie proste jeśli ich realizację powierzymy profesjonalistom! Tak było i w moim przypadku. Będąc pewnym, że spotkam się z decyzją
odmawiającą zatwierdzenia regulaminu strzelnicy, procedowanie wniosku powierzyłem Kancelarii Viggen. Jeśli miałbym określić ten zespół w dwóch słowach, to na myśl przychodzą mi tylko: SKUTECZNI PROFESJONALIŚCI !!! Dosłownie „zbombardowali” Urząd Gminy a następnie SKO „masą papieru”. I tak- po upływie niespełna 4 m-cy w miłej, sympatycznej atmosferze- mamy kolejną strzelnicę..tym razem na Mazurach: ***Strzelnica „LUCKY LUKE” w Wilkaskach/k. Giżycka tel. 604-175-226 (woj. warmińskomazurskie) *** Pan Mariusz Miąsko jest Gościem Honorowym! Także zapraszam podczas wakacyjnego urlopu w Sercu Wielkich Jezior Mazurskich!!! DZIĘKUJĘ !!!
***
januszd 22 lutego 2024 W 19:32
Moja przygoda z własną strzelnica rozpoczęła się od oczywiście bojów z wójtem , zażądał pozwolenia , odbioru budowlanego i masę różnych uwarunkowań których spełnienie nie było
możliwe , po przekazaniu sprawy Kancelarii Viggen po 10 dniach wydarzył się cud , otrzymałem zatwierdzony , podpisany przez tego samego wójta który wcześniej żądał masy papierów , regulamin strzelnicy , usiadłem z wrażenia , jak to ? wystarczyło jedno zaznaczam jedno pismo przygotowane przez K.P. Viggen i to wójt usiadł , zapłakał i podpisał . od sierpnia zaczynamy zabawę z własną strzelnica wójta zaproszę na otwarcie , jak i cały zespół K.P. Viggen

– Zaangażowaliśmy się w protesty polskich rolników
7,9 tys. wyświetleń, 113 komentarzy: Konferencja Prasowa w Durdach. #ProtestRolników, Próba Przełamania Impasu… (youtube.com)
169 tys wyświetleń, 1778 komentarzy: Spółka Skarbu Państwa żąda od rolnika 1,3 mln za zablokowanie torów. Przyjechał prawnik (26.02.2024) (youtube.com)
56 tys. wyświetleń, 459 komentarzy:  Policja wydzwania do rolników? (youtube.com)
47 tys. wyświetleń, 260 komentarzy Rolnicy Negocjują z Policją Podczas #ProtestRolników w Durdach. (youtube.com)
616 tys. wyświetleń, 2862 komentarzy Rolnik nie wytrzymał. Jest wściekły, na to co się dzieje (youtube.com)

Nasze działania zyskały pozytywny odbiór środowiska rolniczego o czym świadczy ilość życzliwych komentarzy pod wyżej wskazanymi filmami. Wybrane komentarze środowiska rolniczego /pisownia oryginalna/:

@danutaszymaniak1133
2 tygodnie temu
Takich prawników nam potrzeba . Brawo panie prawniku będziemy pamiętać o panu
@rentre5888
2 tygodnie temu
Brawo dla prawnika .Cała POLSKA Z ROLNIKAMI
@Irena-ux8qv
2 tygodnie temu
Chylę glowę przed Panem Prawnikiem, dziękuje za prawdęi pomoc Panu Rolnikowi Piotrowi
@user-pm7tk1od2s
2 tygodnie temu
Wielkie dzięki za pomoc Panu Rolnikowi jest Pan Wielki Polak dziękujemy ❤️
@user-sm4dc5wi3o
2 tygodnie temu
Proszę Pana, dziękuję że jest Pan z Patriotami Rolnikami. Brawo za odwagę i męstwo.
Podziwiam. Chwała Polskim Rolnikom.
@andrzeju1505
2 tygodnie temu
Brawo Rolnicy Brawo pan profesor prawa wielkie Brawa dla Pana Obroncy ktory broni
Prawa Rolnikow Brawo Panie Mecenasie
@pawelpawe3751
2 tygodnie temu
Pan prawnik pozamiatał. Brawo
@dariuszwierzbowski424
2 tygodnie temu
Brawo panie Mariuszu musi pan bronić Polaków
@genowefagornisiewicz6052
2 tygodnie temu
Pan prawnik okazał klasę,patriotyzm👍
@michakwasniewski4978
2 tygodnie temu
Brawo panie Mecenasie, jesteśmy z rolnikami
@user-ln2ro1di5w
2 tygodnie temu
Takich ludzi trzeba w rzadzie!
WSPANIAŁY CZLOWIEK.
To tak dla Nas Polakow wiele znaczy, ze sa jeszcze PRAWDZIWI PATRIOCI
@annan6622
2 tygodnie temu
Szacunek dla wszystkich Rolnikow i dla pana Prawnika❤
@magorzatakaczmarczyk2899
2 tygodnie temu
Szacunek dla pana prawnika za odwagę i poświęcenie dziękuję panu❤.
@joannabatug9871
2 tygodnie temu
Dziękujemy Panie Prawniku za to co pan robi dla narodu Polskiego ❤
@mgologo8381
2 tygodnie temu
Wielki szacunek dla Pana Prawnika.🫡
Murem za Polskimi Rolnikami!❤️🚜
@hannaszymanska7987
2 tygodnie temu
Panie Prawniku jest pan Wspaniały
@robertmiszczak2467
2 tygodnie temu
Az milo sluchac tak madrych naszych mecenasow pozdrawiam i popieram.
@betagama
2 tygodnie temu
Wielki Szacunek dla Pana Prawnika.Super Gość.🇵🇱❤️☘️🕊️🕊️🕊️🕊️☘️
@elzbietakrystyjan4163
2 tygodnie temu
Dzięki Bogu że Polska ma prawych prawników, super słowa Pana Mecenasa
Niech Bóg Was prowadzi ,jesteśmy z wami sercem ❤ i modlitwą 🇵🇱👍
@sabina4438
2 tygodnie temu
Szacun dla Pana za obronę rolnika .Murem za rolnikami
@user-tm4pd7bn6k
2 tygodnie temu
Brawo brawo Panie mecenasie. Wielki szacun dla Pana. Jestem naprawdę pod wrażeniem
Pana serca i pracy dla rolnikow . Dziękuję Bogu że są jeszcze tacy prawnicy jak Pan !!!
@miaagajaga2894
2 tygodnie temu
Na protesty zawsze powinno zabierać się kompetentnego prawnika, żeby doradzał
protestującym
@ewaborkowska5533
2 tygodnie temu
GENIALNE WYSTĄPIENIE 😮🤭👏👏👏👏👏👏brawo P. Mecenasie 👌👌👌👌
@iosia9
2 tygodnie temu
Jestem pod wrażeniem Pana Profesora. Brawoooo! To jest konkretny mówca z pełnym
pakietem argumentów prawnych. Takich ludzi nam potrzeba. Jestem dumna, że tacy się
objawiają. Kłaniam się i trzymam kciuki za jutro ❤
@adelakowalska7046
2 tygodnie temu
Piekne merytoryczne wystapienie pana prawnika

****************************************************
– Kancelaria Prawna Viggen bierze udział w projekcie badawczo-naukowym Politechniki Częstochowskiej w zakresie udostępniania łazików dla wojska polskiego

– Wykonaliśmy szereg prac dla Stowarzyszenia „Najlepsza Doga”

WYKAZ PRAC STOWARZYSZENIA NAJLEPSZA DROGA – 2023

– Dodatkowo – Zespół Kancelarii Prawnej Viggen stworzył unikalny instrument prawno-finansowy „Symulator Oszczędności”, dzięki któremu każda firma transportowa może bezpłatnie oszacować wymiar oszczędności w przypadku zastosowania Umowy o świadczenie usług kierowania pojazdem. Algorytm do symulatora został opracowany przez prof. Mariusza Miąsko, a wyliczenie szacowanych oszczędności jest błyskawiczne – trwa ok. 2 minut.
Dodatkowo stworzyliśmy bardziej szczegółowy „Generator oszczędności”, który po wprowadzeniu odpowiednich danych wejściowych, potrafi wyliczyć realne oszczędności dla
firmy transportowej co do złotówki. Oba narzędzia spotkały się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem naszych Klientów.

– W roku 2023 Kancelaria Prawna Viggen objęła jeszcze szerszym nadzorem merytorycznym oprogramowanie do rozliczania czasu pracy oraz wynagrodzeń kierowców „VTS KADRY – PŁACE – TACHO” wprowadzając szereg innowacyjnych rozwiązań w algorytmach, dzięki którym osoby rozliczające oszczędzają czas, natomiast rozliczane firmy zyskały realne oszczędności. Nasze rozwiązanie jest odpowiedzią na kryzys w branży transportowej, który dotyka coraz więcej firm. Zastosowanie naszego KNOW HOW pomaga przewoźnikom zachować płynność finansową.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali rozdania nagród:

Oceń artykuł

Poprzedni artykułSystem Track&Trace dla wszystkich wyrobów tytoniowych
Następny artykułBoże Ciało z ograniczeniami ruchu dla pojazdów ciężarowych
Specjalista w zakresie dokumentacji w Kancelarii Prawnej Viggen. Helpdesk i operator aplikacji VTS do rozliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowców. Masz pytania do artykułu? Skontaktuj się ze mną: ak@viggen.pl, ak@vtsproject.pl, tel. +786 137 850

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj