Strona główna Aktualności Dnia Tarcza Antykryzysowa czy też Tarcze Antykryzysowe?

Tarcza Antykryzysowa czy też Tarcze Antykryzysowe?

1081
5/5 (7)

Szanowni Państwo,

sytuacja związana z wystąpieniem pandemii koronawirusa pociągnęła za sobą konieczność zmian legislacyjnych, które wprowadziły do polskiego porządku prawnego nowe ustawy, które potrzebują interpretacji. Zespół Kancelarii Prawnej Viggen sp.j., w związku z uczestnictwem w działaniach Rady Przedsiębiorców przy Ministrze Adamie Abramowiczu posiada wiedzę ekspercką w tym temacie, która pozwoli Państwu jako przedsiębiorcą jak najlepiej wykorzystać instytucje pomocowe oferowane przez ustawy składające się na Tarczę Antykryzysową.

Oferujemy szkolenie internetowe w zakresie korzystania z pomocy oferowanej przez Państwo w ramach Tarczy Antykryzysowej oraz dokonanie opracowania dedykowanego konkretnie Państwa firmie w ciągu 24h odnoszącego się do określenia wszystkich form wsparcia, z których mogą Państwo skorzystać. W ramach opracowania dostępny będzie dla Państwa 3 godzinny kontakt telefoniczny z naszym prawnikiem.

Nasi prawnicy krok po kroku przedstawią najkorzystniejsze rozwiązania dla Państwa firmy oraz określą zasady organizacji pracy w Państwa przedsiębiorstwie tak, aby unikać kar, przestojów finansowych oraz płynności finansowej.

Kancelaria Prawna Viggen sp.j.

 

Czytaj także:

Oceń artykuł

SILNIK PRAWNYpraca dla kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko